6 jednoduchých trikov, ako ušetriť pri návšteve kasína

6 jednoduchých trikov, ako ušetriť pri návšteve kasína

Ak si chcete ponechať čo najväčšiu čiastku na samotné hranie, tento článok je určený práve pre vás. Šesť jednoduchých trikov, ako ušetriť pri návšteve kasína.

Nechoďte na obslužné či platené parkovisko. Namiesto toho využite jedno z množstva voľných

Stojí to za to, že zaparkujete o pár metrov ďalej od kasína. Aspoň sa prejdete a vyvetráte si hlavu.

Zbaľte si pred návštevou kasína do tašky cigarety, Red Bully a podobné záležitosti, aby ste ich za predražené peniaze nemuseli kupovať priamo v kasíne

Zásobte sa Red Bullmi, cigaretami, proteínovými tyčinkami, bagetami, arašidami, vodou či sendvičmi. Čokoľvek, čo budete potrebovať v kasíne počas hrania. Ušetríte množstvo peňazí. Spomínané viete kúpiť za lacno v obchodoch, v rôznych zľavových akciách. Nie platiť za to isté niekoľkokrát drahšie priamo v kasíne.

Pred návštevou kasína sa zásobte dostatkom hotovosti, aby ste NIKDY nemuseli za horibilné poplatky využívať bankomaty priamo v kasínach

Pred návštevou kasína sa uistite, že máte dostatočnú hotovosť. Nikdy nerobte to, že po prehraní budgetu si vyberiete peniaze z bankomatu v kasíne. Z tých poplatkov stratíte dych!

Ďalšie triky ako ušetriť pri návšteve kasína

Stlačte tlačidlo VYPLATIŤ na hracích automatoch, aj pri minimálnych zostatkoch

Častokrát sa stáva, že hráči pri hracích automatoch majú tak nízky kreditný zostatok, ktorý nestačí na ďalšie roztočenie. Frustovaný vstanú zo svojho miesta a idú si niečo vypiť k baru alebo sa presunú k inej hre. Ale nerobte kasínu láskavosť. Zarába aj bez týchto vašich darov dostatočne veľa.

Využite naplno všetky výhody svojich hráčskych klubových bodov

Klubové karty pre verných zákazníkov a hráčov kasín prinášajú množstvo výhod. Nezabudnite ich naplno využiť.

Hrajte online, aby ste nemuseli platiť prepitné, ako pri návšteve v kamennom kasíne.

Ak hráte online, požiadavka na prepitné pre dealerov blackjacku po výhre a podobne odpadá. Ušetrí vám to v konečnom dôsledku množstvo peňazí.

Prečítajte si tiež o zvykoch, ktoré môžu pri návšteve kasína viesť ku katastrofe.