6 hrozných vecí o hraní v kamennom kasíne (2.)

6 hrozných vecí o hraní v kamennom kasíne (2.)

V prvej časti sme vám ozrejmili prvé tri dôvody, prečo to už pri hraní v kamennom kasíne nie je také zábavné ako v minulosti. V druhej časti vám predstavíme ďalšie tri dôvody.

Žiadne bonusy

V kamennom kasíne nie sú žiadne bonusy. Vyzerá to ako dobrý dôvod na to, aby ste prestali hazardovať v kamenných kasínach a držali sa online a mobilných hazardných hier.  V niektorých prípadoch je to presne to, čo by ste mali urobiť. Ak hráte hracie automaty, môže byť lepšie hrať online a získať najväčšie bonusy, ktoré nájdete. Ak ale hráte iné kasínové hry, mohlo by byť pre vás výhodnejšie hrať v kamenných kasínach a vynechať bonusy. Kľúčové je v podmienkach kasína zistiť, akú sumu musíte pretočiť, aby ste získali bonusy. Podľa toho zistíte výhodnosť ponúkanej akcie. Čím viac budete musieť riskovať peňazí, logicky tým menej sa to oplatí.

Tempo hry

To, ako rýchlo môžete hrať väčšinu hier v kasíne, závisí od toho, či hráte naživo alebo online. Keď hráte živý blackjack, môžete hrať 50 až 100 kombinácií každú hodinu. Ale keď hráte online, môžete hrať 500 a viac rúk za hodinu. Musíte vidieť obe strany aspektu tempa hry. Na jednej strane, čím rýchlejšie hráte, tým viac máte tendenciu strácať, pretože v rovnakom čase riskujete viac peňazí. Na druhej strane možno budete chcieť hrať rýchlejšie a jediný spôsob, ako to urobiť, je hrať v online kasínach o skutočné peniaze.

Výhody pri hre

Počítanie kariet je stratégiou, ktorá vám pri hraní blackjacku môže priniesť úspech. No v kamenných kasínach je nelegálne a ak na vás dealer príde, môže vám zakázať hrať. V online kasíne niečo takéto nehrozí.