6 hrozných vecí o hraní v kamennom kasíne (1.)

6 hrozných vecí o hraní v kamennom kasíne (1.)

V priebehu rokov sa hranie hazardných hier v kamennom kasíne stalo menej zábavným. Kasína to hráčom čoraz viac sťažujú. Prečo? V prvej časti tohto článku vám ozrejmíme tri dôvody a v druhej ďalšie tri.

Prečo to už v kamennom kasíne nie je taká zábava ako v minulosti?

Strašné kurzy

V dnešnej dobe musíte obzvlášť tvrdo pracovať, aby ste našli možnosti hazardných hier, ktoré rýchlo nezničia váš rozpočet na hranie. Väčšina kasínových hier má percento návratnosti 95% alebo menej, čo rýchlo zožerie váš bank. S 95% návratnosťou strácate 5 a viac dolárov z každých 100 dolárov, ktoré riskujete.  Najlepším spôsobom, ako hrať v kasíne, je vylúčiť všetky hry a stávkové možnosti, ktorých návratnosť je nižšia ako 95%. To vylúči takmer každý výherný automat, veľa video pokerových automatov a veľa stolových hier. Väčšina hier Blackjack má návratnosť 99% alebo vyššiu, ak použijete správnu stratégiu.

Slabé odmeny

Každé kasíno, ktoré ponúka klubové odmeny, má svoje vlastné programové body a väčšina z nich nezdieľa presne, ako jeho program funguje. Odhad odborníkov je, že v priemere získate späť asi 0,1% z celkovej sumy, ktorú ste v kasíne vsadili, vo forme odmien. Čo to znamená v príklade zo skutočného sveta? Hráte automaty a stavíte 1 euro na každé otočenie a za hodinu zvládnete 534 otočení. To znamená, že každú hodinu stavíte 534 eur. Pri 0,1% získate každú hodinu 53,4 centov. Ak program odmien vyplatí 0,2%, každú hodinu zarábate 1,07 eur.

Obmedzený výber hier

Väčšina kamenných kasín ponúka veľa herných možností. V skutočnosti väčšina kasín má stovky a tisíce hracích automatov a pomerne veľa stolových hier. Ale keď porovnáte výber hier v kamenných kasínach s výberom hier, ktoré sú k dispozícii v mobilných a online kasínach, môžete vidieť, že kamenné kasína majú obmedzený výber hier.