6 dôvodov, prečo by začínajúci hazardný hráč mal hrať sám

6 dôvodov, prečo by začínajúci hazardný hráč mal hrať sám

Začínajúci hazardný hráč môže mať dilemu. Hrať radšej sám alebo sa vybrať do kasína s priateľmi? Toto je 6 dôvodov, prečo je lepšie hrať osamote.

Začínajúci hazardný hráč by mal hrať osamote, toto je 6 dôvodov prečo

Súkromie

Pokiaľ sa vyberiete do kasína s kamarátmi, tak neustrážite svoje súkromie. Ak prehráte za noc veľa peňazí, verte, že sa to rozšíri ako požiar. A možno nechcete, aby vaši známi, členovia rodiny alebo ktokoľvek iný vedel, koľko financií ste utratili za večer v kasíne.

Budete sami sebou

Začínajúci hazardný hráč môže mať občas pochybnosti a nechá sa ovplyvniť „zaručenými“ radami priateľov. To niekedy prináša viac škody ako úžitku. Pokiaľ budeš hrať sám, tak sa nemusíš báť, že ti niekto do toho bude neustále „kecať“. Hranie osamote ti pomôže lepšie pochopiť tvoje reakcie v určitých herných situáciách. Manažment vášho rozpočtu bude len vo vašich rukách, môžete začať hrať aj prestať kedy len chcete. A meniť hry podľa vášho uváženia, táto sloboda za to stojí, no nie?

Viac sa naučíte

Pokiaľ sa vyberiete na noc do kasína s partiou, tak zaručene pôjdete za zábavou a ničím iným. Začínajúci hazardný hráč ale potrebuje v prvom rade učenie. Lepšie preto bude vyraziť do akcie osamote, tak sa viac budete sústrediť na samotnú hru a nasávať viac potrebných informácií.

Menší tlak

Začiatočník potrebuje čo najviac znížiť tlak a ten je pri hre s kamarátmi obrovský, pretože samozrejme dochádza k porovnávaniu, ktoré vytvára tlak. Začína to ako vtipné žartovanie, podpichovanie, ale rýchlo sa to môže vymknúť spod kontroly. Začnete robiť neracionálne a zlé rozhodnutia, ktoré vás budú stáť veľa peňazí.

Hranie osamote je pohodlnejšie

Hranie s priateľmi je zábavnejšie ako osamote, to nepopierame. Ale určite pohodlnejšie je hranie osamote. Schopnosť úplne sa uvoľniť a sústrediť sa ocení každý začínajúci hazardný hráč. Navyše môžete do kasína ísť kedy chcete, odísť kedy chcete a podnik vyberáte podľa seba. Nemusíte sa prispôsobovať predstavám iných.

Zameranie na hry, ktoré chcete

Hranie osamote prináša veľký benefit v tom, že môžete hrať hry, ktoré skutočne chcete. Pri výjazde s kamarátmi určite budete musieť prispôsobovať svoj program aj ostatným a budete hrať hry, ktoré vás nebavia alebo v nich nie ste príliš dobrí.