5x prečo rozumní hráči hrajú výherné automaty lepšie ako ty

5x prečo rozumní hráči hrajú výherné automaty lepšie ako ty

Bavia ťa výherné automaty, no trháš si vlasy zúfalstvom z toho, že sa ti nedarí a prehral si už množstvo peňazí? Toto je 5 dôvodov, prečo rozumní hráči hrajú lepšie ako ty!

Prečo rozumní hráči hrajú výherné automaty lepšie ako ty

Všetko sa snažia spomaliť

Priemerné straty na výherných automatoch priamo závisí od rýchlosti hry. Priemerný hazardný hráč roztočí valce na slotoch 600-krát za hodinu. Niet divu, že hráči na slotoch tak rýchlo prichádzajú o svoje peniaze. Čím rýchlejšie hráte výherné automaty, tým viac peňazí v priemere stratíte. Spomaľte tempo roztáčania valcov a vaše výsledky sa okamžite zlepšia. Ak hráte hru s výhodou kasína 7 %, môžete znížiť svoje priemerné straty  o 33 % len tým, že spomalíte tempo hry a roztočíte valce 400-krát za hodinu.

Berú do úvahy volatilitu

Volatilita je jeden z najdôležitejších aspektov, ktoré rozumní hráči berú do úvahy. Je to frekvencia, v akej automat vypláca výhry. Volatilita určuje, či slot vypláca malé čiastky pravidelne alebo nárazové vyššie čiastky. Výherné automaty s masívnymi progresívnymi jackpotmi majú mimoriadne vysokú volatilitu. Inteligentní hráči preto vyhľadávajú sloty s nízkou volatilitou. To ich udrží v hre čo najdlhšie.

Spoznajú hru predtým, ako ju začnú hrať za reálne peniaze

V hraní výherných automatov nehľadajte žiadnu vedu. Vyberiete si hru, určíte výšku stávky na roztočenie a zatočíte valcami. Rozumní hráči každú hru vyskúšajú na „nečisto“ v režime zadarmo. Až keď hru dokonale poznajú, prejdú na „ostrú“ hru s reálnymi peniazmi.

Hrajú iba s peniazmi, ktoré majú

Rozumní hráči chápu dôležitosť bankroll manažmentu, to znamená premyslenej taktike stávok. Je dôležité hrať len za peniaze, ktoré si môžete dovoliť minúť. Neodporúča sa hrať za peniaze určené na niečo iné. A už tobôž nie si na hranie peniaze požičiavať. To je cesta do pekla.

Chápu, že prehry sú súčasťou hry

Výherné automaty majú najvyššiu hodnotu „house edge“ – výhodu kasína – spomedzi všetkých hazardných hier. Pokiaľ sa nestane zázrak a nevyhráte gigantický jackpot, matematika nepustí a z dlhodobého hľadiska na slotoch prídete o peniaze. Neexistuje žiadna taktika či stratégia, ako tomu zabrániť. A rozumní hráči to dobre vedia, investované peniaze sa snažia užiť si hrou. Ak je vašim cieľom vyhrávať, musíte si vybrať inú hazardnú hru.