5x keď výhra v hazarde nie je všetko

5x keď výhra v hazarde nie je všetko

Každý hráč je poháňaný túžbou a motiváciou vyhrať. O tom bez debaty. No existujú prípady, kedy výhra v hazarde neznamená vždy všetko. Toto je päť z nich!

Prípady, keď výhra v hazarde nie je všetko

Keď musíte šetriť peniaze

Faktom je, že ak chcete vyhrať peniaze v hazarde, musíte do hry vkladať nemalé finančné prostriedky. Pokiaľ ešte nemáte potrebné schopnosti/skúsenosti na pravidelné vyhrávanie, resp. nemáte dostatočný kapitál, tak musíte hľadať spôsoby, ako ušetriť financie. Spôsobov je niekoľko: uzatvárať menšie stávky, vyhľadávať hry s malým „house edge“ – výhodou kasína oproti hráčom, hrať menej často a podobne. Princíp je jednoduchý: ochráňte váš kapitál rozumnými opatreniami. Neprinesie to síce automaticky výhru, ale z vašich peňazí bude ubúdať výrazne pomalšie a máte väčšie šance dočkať sa dlhodobého úspechu.

Keď chcete maximalizovať čas na hranie

Ako maximalizovať čas na hazard? Uzatvárajte malé stávky. Nájdite si hry a kasína, ktoré to umožňujú. Využívajte bonusy. Hrajte hry, ktoré sú pomalšie. Vyberajte si hry, ktoré majú nízky „house edge“, teda výhodu kasína oproti hráčom.

Keď učíte nového hráča

Keď učíte nového hráča, ako vyhrávať v kasíne, nie je dôležité samotné vyhrávanie, ale to, aby pochopil všetkým aspektom. Jednou z prvých a najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné vysvetliť nováčikom je používanie kapitálu. Dobré je si uvedomiť, že pri zaúčaní nováčika sa aj vy niečo nové môžete naučiť, čo využijete vo svojej praxi.

Keď zábava je vaším cieľom

Výhra je zábavná, no byť profesionálnym hazardným hráčom je viac prácou, ako zábavou. Pre väčšinu návštevníkov kasín, online či kamenných, je hazard niečo ako návšteva kina. Chcú sa skrátka odreagovať, zabaviť. V tom prípade výhra nie je to najdôležitejšie.

Keď musíte podvádzať, aby ste vyhrali

Víťazstvo za každú cenu môže byť nebezpečné. Problémom podvodov pri hazardných hrách je ten, že v určitých prípadoch vás môžu priviesť až do väzenia. Kasína vedia, ako môžu hráči podvádzať a majú dobré „páky“ na to, aby ich vystopovali a dokázali im to. Jednoducho to za to nestojí.