5 zvláštnych schopností, ktoré vám umožnia v kasíne vyhrávať viac

5 zvláštnych schopností, ktoré vám umožnia v kasíne vyhrávať viac

Predstavujeme päť neobvyklých spôsobov, ako vylepšiť svoje výsledky v kasíne kamennom či online, o ktorých väčšina hráčov ani netuší.

5 netradičných tipov, ako zvýšiť šancu na úspech v kasíne

Vykročenie z komfortnej zóny na ceste za lepším myslením

Lepšie myslenie = lepšie výsledky v kasíne. Ako maximalizovať svoju inteligenciu? Vystupujte často z komfortnej zóny. Čítate komiksy? Skúste romány. Sledujete bežné filmy? Skúste pozerať dokumenty. Skúste sa naučiť nový cudzí jazyk alebo hrať na hudobný nástroj.

Naučte sa ako hrať veľa hier na vysokej úrovni

Neobmedzujte sa len na jednu hru. Naučte sa stratégie viacerých hazardných hier. Pomôže to rozvoju vášho  myslenia a potrebných schopností pre úspech v hazarde.

Začnite rozmýšľať strategicky

Pracujte na rozvoji strategického myslenia. Borci, ktorí vyštudovali ekonomické či matematické odbory majú v tomto smere nespornú výhodu.

Naučte sa ako manažovať peniaze

V tomto prípade nejde o money management. Ale o schopnosť vytvoriť si dostatočný bankroll. Niektorí ľudia sú dobrí v tom, že dokážu zarábať veľké peniaze. Niektorí sú dobrí v defenzíve, teda v šetrení, alebo v tom, že minú menej ako zarobia. Obe oblasti je potrebné vyvážiť. Pokiaľ máte solídny príjem, ale obrovské výdavky, že vám nič z toho nezostáva, niekde je problém. Dobré rady, ako sa naučiť lepšie narábať s peniazmi, si môžete prečítať tu.

Rozvíjajte svoju schopnosť sústrediť sa

Rýchle prepínanie pozornosti medzi dvoma aktivitami je trendom dnešnej doby. Výrazne znižuje schopnosť sústredenia. Či už chcete byť profi hráčom pokru alebo sa venovať počítaniu kariet v blackjacku, kvalitné sústredenie je alfou a omegou úspechu.

Tu si môžete prečítať najlepšie tipy na sebakontrolu pre hazardných hráčov.