5 vecí, ktorými hráči v kasíne frustrujú všetkých okolo seba

5 vecí, ktorými hráči v kasíne frustrujú všetkých okolo seba

Noc v kasíne vám zaručene môžu pokaziť prehry. No nie je to jediný spôsob, ako odísť znechutený. Týmto hráči v kasíne frustrujú všetkých okolo seba

5 vecí, ktorými hráči v kasíne frustrujú všetkých okolo seba

Neberú hry v kasíne seriózne

Možno nepristúpite k Black Jacku s vkladom 5 eur rovnako ako k finále World Series of Poker, no nezaškodí, ak budete pristupovať k hre seriózne. Aj keď sa prídete do kasína len baviť. Je to prejav zdvorilosti voči kasínu aj ostatným hráčom.

Nováčikovia za preplneným stolom

Občas musíte čakať na to, kým sa pri stole v kasíne uvoľní miesto. Nič skúsených hráčov nerozhnevá viac, ako keď uvidia nováčikov sedieť za preplneným stolom. Je iný vhodný čas a miesto, kde sa môžu naučiť hru a zbierať skúsenosti. Robiť to za preplneným stolom v kasíne je zlá voľba. Aj v kasíne existuje určitá etiketa.

Ignorácia základných pravidiel a etikety hazardných hier

Základné pravidlá a etiketa kasína sa musí dodržiavať za každých okolností. Niektorí hráči o nich nevedia a často sa nevedomky dopúšťajú základných chýb. No keď sa tieto základné chyby hromadia, je to už problém. Napríklad niekto, kto neustále pri stole pokukáva na svoj telefón. To je za hranicou. Pre ostatných hráčov je frustrujúce počúvať neustále dealera napomínať niekoho.

Emocionálne výbuchy

Z nejakého záhadného dôvodu sú hrozní hráči hazardných hier náchylní na emočné výbuchy. Obscénnosti a vulgarizmy chrlia ako plameň po tom, čo prehrajú desiatu hru v rade. Hranie vedľa takýchto hráčov v kasíne je jedným z najhorších zážitkov.

Ponižovanie ostatných hráčov a dealerov

Najhorší druh hazardných hráčov v ktoromkoľvek kasíne je ten, ktorý si myslí, že je vhodné urážať zamestnancov kasína a ostatných hráčov. Existuje veľká šanca, že časom narazíte na niekoho, kto to robí. Keď spoluhráč pri stole prejaví zlú náladu a agresivitu voči dealerovi, zaručene to pokazí atmosféru pri stole.

Toto je 5 tajomstiev, ktoré nechcú kasína, aby hráči poznali