5 typov kasínových hráčov, ktorými sa NIKDY nechcete stať

5 typov kasínových hráčov, ktorými sa NIKDY nechcete stať

V kasínach stretnete najrôznejšie typy hráčov. Nie všetky sú ale príjemné a toto je päť typov, ktorými sa nikdy nechcete stať!

5 typov kasínových hráčov, ktorými sa NIKDY nechcete stať

Nazúrená horúca hlava

Pravidelným návštevníkom kasína sa určite už minimálne raz stalo, že boli svedkami zúrivého výbuchu nejakého hráča po prehre. Ak sa pristihnete pri tom, že vás chytá zúrivosť po neúspechu, mali by ste začať pracovať na sebaovládaní. Bez tejto vlastnosti v hazardných hrách veľa úspechu neokúsite.

Neustály sťažovateľ

Nemám šťastie. Všetko je manipulované proti mne. Každý automat je naprogramovaný, aby ma obral o peniaze. Díler naschvál rozdáva zlé karty. Poznáte to? Určite uznáte, že mimoriadne otravne pôsobí každý človek aj v bežnom živote, keď sa neustále na niečo sťažuje. Nie inak je to v kasíne.

Arogantní majstri

Ďalší typ hráčov v kasíne, ktorým sa je najlepšie vyhnúť. Aj keď nie vždy sa to dá. „Frajeri“, ktorí „všetku múdrosť sveta zjedli“ a poučujú nováčikov takmer za každú chybu, ktorej sa dopustia. Iné je chcieť v dobrom poradiť, iné arogantne sa povyšovať.

Ožrani

Alkohol a kasíno idú ruka v ruke. Mnoho hráčov sa ide do kasína zabaviť, vrátane pár drinkov. Najmä, keď sú ponúkané grátis. No nezriedka sa nájdu hráči, ktorí to s pitím preženú. Potom otravujú ostatných, vulgárne sa správajú, rozlievajú nápoje, obťažujú, sú agresívni a podobne.

Hrubí sexisti

Týka sa to najmä mužov. Nechutné narážky či vyjadrenia na adresu žien. Myslia si, akí sú „machovia“, pritom sú trápni a obťažujú ženy. Návštevník kasína by však mal dbať najmä na to, aby svojím správaním neobťažoval iných hráčov či personál. Bodka.

Našťastie v dnešnej dobe sa už dá hrať pohodlne online a viete sa elegantne týmto nepríjemným typom hráčov v kasíne vyhnúť.