5 tajomstiev, ktoré kasína nechcú, aby ste poznali

5 tajomstiev, ktoré kasína nechcú, aby ste poznali

Hovorí sa, že každý máme svoje tajomstvá. Samozrejme, kasína nie sú výnimkou. Toto je 5, o ktorých nechcú, aby sa vedelo.

Dealeri v Black Jacku nepoznajú svoje handy

Zaujímavým a určite užitočným tajomstvom kasína je, že dealeri v Black Jacku nepoznajú svoje handy. Používajú nástroje zvané „peekers“, do ktorých vkladajú svoje ťahané karty. Pri pohľade na „peeker“ kontrolujú len to, či majú Black Jack alebo nie.

Kasína sledujú veľkých hráčov

„High roller“ je v terminológii hazardných hier osoba, ktorá hrá vo veľkom a vyhráva vo veľkom. Kasína sa týchto hráčov snažia vyhľadávať. Venujú im rôzne výhody v podobe jedla či drinkov zadarmo či bezplatné ubytovanie. No zároveň týchto hráčov sledujú. Preto ak patríte k hráčom, ktorí počítajú karty, uistite sa, že to nerobíte celú noc pri rovnakom stole. Odporúča sa nerobiť to ani v rovnakom kasíne v tú istú noc.

Zákaz fajčenia spôsobil miliónové straty

Tajomstvo, ktoré by herne najradšej zamietli pod koberec. Keď v Spojených štátoch vstúpil do platnosti zákon o zákaze fajčenia v kasínach, v prvom štvrťroku jedno nemenované kasíno prišlo o 20 miliónov dolárov. Keďže tento zákaz neplatí všade, hráči, ktorí si radi pri hazarde aj zapália, vyhľadávajú kasína, kde im je to dovolené.

Kasína majú škatuľky s vopred zamiešanými kartami

Väčšina, ak nie všetky kasína, majú balíčky s vopred zamiešanými kartami. Herne dostávajú špeciálne krabičky so šiestimi vopred zamiešanými balíkmi kariet s cieľom urýchliť hru pri stoloch. Systémy fungujúce v pozadí kasín sú veľmi zaujímavé a niekedy aj veľmi záludné…

Strašidelné herne vo Vegas

Na internete nájdete rôzne príbehy ľudí, ktorí zomreli alebo sa k smrti priblížili pri hraní v kasíne. Aj preto mnohí tvrdia, že v niekoľkých kasína v Las Vegas straší. Ak veríte na nadprirodzené veci, určite si o tom na internete skúste niečo dohľadať, zaujme vás to.