5 stávok, ktoré NIKDY v online kasíno neuzatvárajte

5 stávok, ktoré NIKDY v online kasíno neuzatvárajte

Online kasíno poskytuje skvelé možnosti zábavy aj zaujímavé možnosti zárobku (samozrejme aj veľkých strát, na to pozor). Musíš byť maximálne obozretný a toto je 5 stávok, ktoré nikdy neuzatváraj.

5 stávok, ktoré NIKDY v online kasíno neuzatvárajte

Vnútorné stávky pri kockách

Niektoré online kasína ponúkajú hru craps (kocky). Vyhni sa rozhodne vnútorným stávkam, pretože niektoré z nich majú výhodu pre kasíno až viac ako 10 %. To je viac ako niektoré hracie automaty a to už je čo povedať. Najlepšie tri stávky pri kockách sú Pass Line, Don´t Pass Line a Odds. Tieto tri typy stávok pri kockách majú výhodu pre kasíno menej ako 1,5 %.

Stávky na ruletu

Nezáleží na tom, akú stávku pri rulete zvolíte, ale problém spočíva v tom, že online kasíno ponúka podstatne výhodnejšie možnosti stávok ako sú tie na ruletu. Čím viac políčok s nulami ruleta má, tak tým výraznejšie stúpa výhoda kasína. Ak už chcete ruletu hrať, tak rozhodne si vyberajte tú bez políčka s dvojitou nulou (00).

Poistenie v blackjacku

Keď hráte blackjack a krupiér má eso, ponúkne vám možnosť poistenia. Ale poistenie nie je ani zďaleka tak dobré, ako to na prvý pohľad znie. Väčšina blackjackových hier má výhodu pre kasíno menšiu ako 1 %. Ale výhoda kasína pri stávke na poistenie je viac ako 7 %. To je dôvod, prečo táto stávka patrí k najhorším v online kasíno a nemali by ste ju NIKDY uzatvárať.

Stávky na Keno

Keno už nemá takú popularitu ako kedysi, ale stále ho obľubuje množstvo hazardných hráčov. Stávky sú zvyčajne nízke, najvyššie potenciálne výhry horibilné a navyše je to veľmi jednoduchá hra. To sú zjavné lákadlá pre väčšinu ľudí. Výhoda pre kasíno je však takmer vždy vyššia ako 25 %, čo je z pohľadu hráča doslova krádež. Keno je najhoršia hra, ktorú ti online kasíno môže ponúknuť. Bodka.

Neprogresívne hracie automaty

Výhoda pre kasíno sa líši pri hracích automatoch od konkrétnej hry. Bežne je výhoda kasína v rozmedzí od 2 do 10 %. Niektoré hracie automaty majú ale vyššiu hodnotu. Čím dlhšie hracie automaty hráte, tým viac vašich peňazí zjedia. To platí pre všetky hracie automaty. Ak už sa rozhodnete hrať hracie automaty, vyberajte si tie, ktoré ponúkajú progresívny jackpot. Tieto ponúkajú možnosti horibilných výhier, ktoré dokážu zmeniť váš život.