5 signálov, že online kasíno môže byť sklamaním

5 signálov, že online kasíno môže byť sklamaním

Týchto 5 základných signálov je doslova červenou vlajkou signalizujúcou, že dané online kasíno môže byť nespoľahlivé a radšej sa mu vyhni veľkým oblúkom.

5 signálov, že online kasíno môže byť problémové

Chýbajúca licencia

Prvá vec, ktorú hľadajte pri výbera online kasína, je licencia. Tá je garanciou bezpečnosti. Online kasíno, ktoré adekvátnu licenciu nemá, môže byť problematické. Ak chcete, aby vaše financie boli v bezpečí, tak rozhodne ich nezverte online kasínam bez príslušnej licencie.

Nekvalitný zákaznícky servis

Ak niečo používate pravidelne a často, existuje nemalá šanca, že sa stretnete s nejakým problémom. A vtedy nastupuje kontaktovanie zákazníckeho servisu. Kvalitný zákaznícky servis je známkou kvality celého online kasína. Keď hľadáte online kasíno, do ktorého sa plánujete registrovať, overte si zákaznícku podporu. Akou formou funguje a či je k dispozícii okamžite. Zákaznícky servis musí byť ľahko dostupný a pružne reagujúci.

Zlé platobné systémy

Asi vás neprekvapíme, ale niektoré online kasína sa snažia tak skomplikovať odosielanie platieb zákazníkom, aby udržali ich peniaze čo najdlhšie, že to môže byť veľmi nepríjemné. Uznajte, veľmi ťažko peniaze vyhráte a keď už, tak ešte riešiť problémy s ich odoslaním… Ešte pred samotnou registráciou skontrolujte, aké platobné spôsoby dané online kasíno ponúka. Ako môžete vkladať a samozrejme, vyberať financie. Okrem toho si overte aj limity na vklady a výbery, aby ste nezostali nemilo prekvapení.

Bonusy, ktoré sú príliš dobré na to, aby boli uveriteľné

Niektoré bonusové ponuky, ktoré online kasíno ponúka, sa zdajú byť príliš dobré na to, aby boli pravdivé. V tomto ohľade si dajte pozor najmä na vstupné bonusové ponuky. Čítajte pravidlá a podmienky podrobne, pozor najmä na podmienky ohľadom pretočenia a podobne.

Dané online kasíno nemá žiadne recenzie alebo negatívne

Pred výberom online kasína si rozhodne dajte čas a námahu a vyhľadajte recenzie na dané herne. Ak žiadne nenájdete (alebo len veľmi málo), môže to byť „červená vlajka“ a vysoký stupeň pochybnosti. Prípadne, ak má online kasíno drvivú prevahu negatívnych recenzií, tiež radšej zamierte niekam inam.