5 dôvodov prečo prehrávate viac v online kasíne

5 dôvodov prečo prehrávate viac v online kasíne

Hranie v online kasíne je na vzostupe. Je to trendové, pohodlné, praktické. Toto je ale päť dôvodov, prečo môžete prehrávať viac ako v kamennom kasíne.

5 dôvodov prečo prehrávate viac v online kasíne

Odohráte viac roztočení či rúk za rovnakú časovú jednotku

Zásadný rozdiel medzi online kasínom a kamenným kasínom je v tempe hry. Niekoľko čísel. Je dokázané, že živé blackjackové hry so šiestimi hráčmi prinášajú cca. 60 rúk za hodinu. V online kasíne jedna ruka zaberie možno 15 sekúnd. Koľko ich teda viete stihnúť za hodinu? Tempo v online blackjacku je štvornásobne rýchlejšie, čo môže viesť k štvornásobne vyšším stratám.

Za mesiac hráte podstatne častejšie online

Je jasné, že online hrajú hazardní hráči častejšie ako v kamenných kasínach. Pre príklad si predstavme, že hráč kamenné kasíno navštívi zhruba dvakrát v týždni na osem hodín. Typický hráč online kasína si sadne k hazardu keď mu zaspia deti, povedzme na tri hodinky večer. No to je v týždni 21 hodín namiesto 16 hodín v kamennom kasíne.

Nižšie výplatné kurzy

Konkrétne pri video pokeri sú v online kasíne nižšie výplatné kurzy ako v kamennom kasíne. Mnoho hráčov si to ani neuvedomí, no neokrádajte sa sami!

Mýlite si bonusové peniaze za reálne

Keď sa vyberiete do kamenného kasína s 500 eurami vo vrecku, prehráte povedzme 500 eur. V online kasíne vložíte 500 eur a dostanete napríklad bonus 500 eur. Dovedna vidíte zostatok 1 000 eur. Prehráte ich. Pohľad na to, ako stratíte 1 000 eur je veľmi nepríjemný. Pritom ale bonusových 500 eur nemalo s reálnymi peniazmi nič spoločné. Kasína výplaty bonusov podmieňujú pretočeniami.

Prenasledujete prehry a robíte „blbé“ stávky, pretože vás nikto nevidí

Hazardný hráč si v online kasíne dovolí určite viac ako v kamennom. Ruku na srdce. Už len z toho hľadiska, že hrá v súkromí a nikto ho nevidí. Zlé rozhodnutia, chyby, ktorým sa dá vyhnúť či voľba nevýhodných hier v kasíne. To všetko prináša hranie online v porovnaní s kamenným kasínom.