5 cieľov, ktoré potrebuje mať víťazný hazardný hráč

5 cieľov, ktoré potrebuje mať víťazný hazardný hráč

Každý víťazný hazardný hráč musí mať v kasíne týchto päť základných cieľov, ktoré povedú cestu k úspechu.

Základné ciele, ktoré potrebuje mať úspešný hazardný hráč

Vybudovať a udržiavať bankroll

Väčšina hráčov kombinuje peniaze slúžiace na bežné výdavky a peniaze na hazard. Robia obrovskú chybu a úspešný hazardný hráč to vie. Potrebujete vybudovať bankroll, ktorý využívate len na dosahovanie ďalších ziskov v kasíne. Neplatiť z týchto peňazí účty a stravu.

Využívať limity na úspech

Limity väčšina ľudí nemá v láske. Ak chcete byť víťazný hazardný hráč, musíte si ich obľúbiť. Limity, rovnako ako bankroll, sú kľúčom k úspechu v hazardných hrách. Potrebujete stanoviť limit prehier (najlepšie určité percento z vášho bankrollu). Pri dosiahnutí tohto limitu okamžite ukončiť hru. K ďalším bežne používaným limitom patria časový limit či limit na výhru.

Hrať len vtedy, keď je šanca na výhru

Keď si kúpite tiket v lotérii, teoreticky môžete vyhrať, no pravdepodobnosť, že sa tak stane, je veľmi nízka. Musíte nájsť príležitosti v hazardných hrách, poskytujúce realistické možnosti dosiahnutia výhier. Najťažší cieľ pre každého hráča, ale po jeho dosiahnutí začína zarábať.

Sústrediť pozornosť na jednu oblasť

Väčšina hazardných hráčov skúša výherné automaty, ruletu či blackjack. Ale úspešný hazardný hráč vie, že cieľom je sústrediť pozornosť len na jednu oblasť. Kľúčom je nájsť oblasť v hazarde s realistickými možnosťami na výhru. Následne sústrediť všetku pozornosť na túto oblasť a snažiť sa neustále posúvať a zlepšovať svoje schopnosti.

Zdokonaliť stratégiu

V nadväznosti na predošlý bod potrebujete vo vybranej oblasti hazardu potrebujete zdokonaliť svoju stratégiu. V prípade, že hráte blackjack, venujte pozornosť základnej stratégii či zlepšovaniu schopností v počítaní kariet. Ak milujete poker, musíte študovať rôzne stratégie a tipy, ako zlepšovať svoju hru.