5 benefitov: Hazardné hry a kryptomeny

5 benefitov: Hazardné hry a kryptomeny

Hazardné hry a kryptomeny. Toto spojenie sa stáva medzi hráčmi čoraz populárnejšie. Predstavíme vám 5 najväčších benefitov, ktoré prináša.

Kryptomeny a hazardné hry. Pozrime sa na 5 najväčších výhod, ktoré toto spojenie prináša:

5 benefitov, ktoré kryptomeny prinášajú hráčom hazardných hier

Decentralizovaná mena

Jedným z hlavných rozdielov, ktoré kryptomeny a reálne peniaze majú, je kontrola. Je dôležité poznamenať, že všetky fiat meny vydáva centrálna banka. Kontrolou nad menou môžu banky výrazne ovplyvniť hodnotu akýchkoľvek peňazí, ktoré vydávajú.

Hoci sa to nemusí zdať ako problém pre väčšinu rozvinutých krajín, ľudia v niektorých krajinách zažili kolaps hodnoty ich fiat peňazí. Predstavte si výhru progresívneho jackpotu, čo je šanca na dosiahnutie jedna ku miliónu. Bolo by to krátkodobé víťazstvo, keď celková suma výplaty stačila na plechovku od sódy.

Našťastie sú kryptomeny decentralizovaná mena, kde neexistujú žiadne banky po celom svete, ktoré by ovládali digitálnu menu. Aj keď dolár alebo libra skolabujú, hodnota digitálnej meny zostane rovnaká alebo bude naďalej rásť. Hodnota kryptomeny neustále rastia a preto čoraz viac hazardných hráčov smeruje pozornosť týmto smerom.

Preukázateľne férová hra

Jedným z bežných problémov, ktoré majú hráči s online kasínami, je nedostatočná transparentnosť. Zatiaľ čo legitímne kasína ponúkajú kompromis tým, že ukazujú RTP a volatilitu slotu, neexistuje spôsob, ako vidieť, ako funguje algoritmus, aby ste vedeli, či je náhodný výsledok autentický.

Jednou z výhod kryptomenového kasína je ich spôsob využívania technológie Blockchain v ich hrách prostredníctvom preukázateľne spravodlivého algoritmu. Hry využívajúce tento algoritmus fungujú rovnako ako bežné online hazardné hry.

To, čo sa dokázateľne odlišuje od akéhokoľvek algoritmu PRNG, je seed pochádzajúci od operátora a vášho počítača.  Je dôležité poznamenať, že preukázateľne spravodlivý algoritmus neposkytuje hackerom žiadnu príležitosť manipulovať hru. Kvôli hashovanému seedu, ktorý nie je možné rozlúštiť dnešnými počítačmi, je prakticky nemožné poznať výsledok preukázateľne férových hier za kryptomeny.

Súkromie

Každý si z rôznych dôvodov váži svoje súkromie. Hráči, ktorí nechcú, aby sa na ich vyúčtovaní kreditnou kartou zobrazovali transakcie súvisiace s hazardnými hrami. Títo hráči sa pravdepodobne vyhnú akejkoľvek konfrontácii alebo hanbe medzi svojimi príbuznými a priateľmi, pokiaľ ide o ich výdavky v online kasínach. Na druhej strane, hráči chcú udržať svoje transakcie v online kasíne v tajnosti, pretože ich región je prísny na online hazardné hry.

Súkromie je jednou z hlavných výhod krypto kasín, ktoré využíva väčšina hráčov na celom svete. Na rozdiel od kreditných kariet alebo bankových účtov je možné kúpiť bitcoiny bez použitia vášho skutočného mena, adresy, telefónneho čísla alebo čísla sociálneho poistenia.

Profesionáli v oblasti hazardných hier v kryptomenách sa môžu tiež vyhnúť zvedavým očiam svojich vládnych úradov alebo nebezpečným hackerom implementáciou VPN so svojimi transakciami. Akonáhle ste pripravení previesť svoje výhry, máte niekoľko spôsobov, ako predať svoje BTC, ako napríklad bitcoinový bankomat alebo stránky na výmenu kryptomien, ktoré nemajú politiku KYC.

Odstránenie geolokačných obmedzení

Rôzne krajiny a jurisdikcie majú sieťovú blokádu online kasín, ktorá bráni komukoľvek z ich obyvateľov hrať hazardné hry. Pozoruhodnými príkladmi sú Katar a Kambodža. Vyspelé krajiny majú aj štáty alebo oblasti, kde sú online hazardné hry nezákonné, ako napríklad Utah a Havaj.

Existujú riešenia na prechod geolokačných obmedzení stanovených IP v prísnych oblastiach, ako je napríklad používanie služby VPN. Stránky umožňujúcim kryptomeny sú vo väčšine oblastí tiež neobmedzené, pretože majú tendenciu byť vydávané za zábavné webové stránky namiesto stránok s hazardnými hrami. Zatiaľ čo hráči v prísnych oblastiach majú prístup na stránky s hazardnými hrami, problémom je stále platba. Banky a iné finančné inštitúcie budú pravdepodobne penalizovať akékoľvek transakcie uskutočnené v online kasínach.

Obísť obmedzenia stanovené jurisdikciou je jednou z mnohých výhod kryptomeny. Poskytovatelia internetu nemajú žiadne prostriedky na blokovanie alebo dokonca sledovanie transakcií kryptomien.

V oblastiach, ktoré sú otvorené pre kryptomeny, môžete nájsť miestne burzy kryptomien, ktoré vám umožňujú vkladať alebo vyberať peniaze pomocou platobných služieb vášho regiónu alebo krajiny.

Rýchlosť prevodov

V neposlednom rade ďalším benefitom, ktorý kryptomeny do hazardných hier prinášajú, je rýchlosť transakcie. Prevod klasickej meny môže trvať niekoľko dní, pretože transakciu overuje sprostredkovateľ alebo tretie strany. Je potrebné zvážiť aj faktor pracovných dní. Ak si svoje výhry vyberiete v sobotu, proces presunu vašich peňazí na vašu banku alebo kreditnú kartu sa začne až v pondelok.

Na druhej strane sú kryptomeny oslobodené od akejkoľvek inštitucionálnej kontroly a nevyžadujeú žiadneho sprostredkovateľa. Výbery z bitcoinových kasín sa uskutočňujú okamžite alebo v priebehu dňa. Keďže BTC je tiež decentralizovaný, nemusíte sa obávať víkendu ani žiadneho štátneho sviatku. Výhry v kryptomenách, ktoré vyberiete v sobotu, sa k vám dostanú v ten deň alebo v nedeľu.