4 veci, ktoré odborník hodnotí pri online kasínach. Kamenné kasína na ceste k vyhynutiu?

4 veci, ktoré odborník hodnotí pri online kasínach. Kamenné kasína na ceste k vyhynutiu?

Nórsky odborník a recenzant online kasín Jarle Davidsen prezradil štyri hlavné veci, na ktoré zameriava pozornosť pri hodnotení. A zaniknú s prudkým rozvojom online herní klasické kamenné kasína?

Nórsky odborník Jarle Davidsen má niekoľko desaťročné skúsenosti s kasínami a hazardným priemyslom. Aktuálne pôsobí ako odborný recenzant online kasín a s postupným rozvojom digitálneho herného priemyslu sa na nedostatok práce nemôže sťažovať. V rozhovore pre Casino Life Magazine prezradil štyri hlavné veci, na ktoré sa sústredí pri hodnotení online kasín.

4 veci, na ktoré odborník zameriava svoju pozornosť pri hodnotení online kasína

„Hľadám všetky druhy komponentov, ale hlavné sú: Aký široký je výber hier? Ako profesionálne vyzerá web? Je zákaznícky servis k dispozícii okamžite? Má online kasíno dobrú povesť medzi hráčmi na sociálnych sieťach?“

Pokiaľ hľadáte kvalitné online kasína, tak zamerajte pozornosť práve na spomínané štyri aspekty. Ak ich online herňa spĺňa všetky, tak ste s najväčšou pravdepodobnosťou na správnom mieste.

Jarle Davidsen v spomínanom rozhovore analyzoval aj obrovský rozkvet hazardného priemyslu v online priestore. Vidí v tomto smere ešte ďalší značný progres a vyjadril sa aj k otázke, či to môže znamenať absolútny koniec kamenných kasín. Tie už značne ubúdajú, nielen pre zvyšujúcu sa ponuku online kasín ale aj pre rozličné legislatívne obmedzenia.

„Kamenné kasína nevyhynú. Stále bude veľa ľudí, najmä staršia generácia, ktorí radi hrajú hazardné hry na fyzickom mieste,“ predpovedá nórsky odborník.

„Dochádza interakciou tvárou v tvár s krupiérom a pocit preplneného kasína je veľkým lákadlom pre jednotlivých hráčov. Fyzické kasína majú osobnejší pocit, ale je to jedna z mála výhod, ktorú majú oproti digitálnym konkurentom,“ porovnával Davidsen.

„Ako náhle technológia pokročí dopredu do bodu, kedy online kasína nebudú schopné len replikovať hry, ale dokážu napodobniť aj pocit a atmosféru kamenného kasína, potom sa v ich odvetví určite objavia určité obavy,“ dvíha predsa len varovný prst pred budúcnosťou kamenných herní nórsky odborník. V závere dodáva, že v budúcnosti síce kamenné kasína nezaniknú úplne, ale online herne ich vytlačia úplne na okraj spektra.