4 tipy, ako si udržať svoj výherný automat, keď potrebujete odskočiť

4 tipy, ako si udržať svoj výherný automat, keď potrebujete odskočiť

Štyri užitočné a praktické tipy, ako si udržať svoj výherný automat pred obsadením iným hráčom, keď potrebujete odskočiť.

Poznáte to. Našli ste si v kamennom kasíne svoj obľúbený výherný automat. Ale potrebujete si ísť objednať drink k baru alebo odskočiť na záchod. Vrátite sa a váš slot je obsadený iným hráčom, môže vás aj poraziť. Prinášame vám štyri osvedčené tipy, ako tejto situácii predchádzať.

4 tipy, ako si udržať výherný automat, keď si potrebujete odskočiť

Niečo nechať na stoličke alebo priamo na automate

V tomto smere sú hráči skutočne vynaliezaví. Opretá stolička o výherný automat, bundy alebo kabáty položené na sedadlách, rozličné tašky, nápoje či nedojedené jedlo. Zanechajte na svojom mieste hocičo a verte, iný hráč vám miesto počas vašej neprítomnosti neobsadí.

Nehrajte automaty osamote

Hrať na automatoch s niekým je podstatne oslobodzujúcejšie. Keď si chcete odskočiť po sendvič, môžete. Navyše hranie výherných automatov s inou osobou je zábavnejšie. Sledujete, ako sa darí tomu druhému a naopak.

Niekedy si vyberte hru, ktorá nikoho nezaujíma

Ľudia uvažujú: ak iní hráči nehrajú nejaký výherný automat, musí byť na to nejaký dôvod. Ale pozor! Existuje veľa slotov, pre masy nezaujímavých, ale so slušnými hodnotami RTP, bonusmi a podobne. Preto si nevyberajte sloty podľa toho, aký záujem iných hráčov (ne)priťahujú. Ale najmä podľa toho, akú šancu na úspech vám poskytujú.

Vyhnúť sa davom

Toto nie je jadrová fyzika. Väčšina kasín má medzi 20. a 23. hodinou večer plno. Cez víkendy je tento interval, samozrejme, dlhší. V tomto období máte šťastie, ak nájdete voľné miesto pri výhernom automate. Nehovoriac o nekonečných radoch pri občerstvení. Ak si chcete zahrať v pohode na obľúbenom slote a nebáť sa o svoje miesto pri ňom, keď potrebujete na chvíľu odísť, vyhýbajte sa „horúcim“ hodinám v kasíne.