4 taktické nástroje, ktoré by mal mať vo výbave každý hazardný hráč

4 taktické nástroje, ktoré by mal mať vo výbave každý hazardný hráč

Či je vaším cieľom v hazarde zábava alebo zisk, tieto štyri základné taktické nástroje by mal mať vo svojej výbave každý hazardný hráč.

Niekto vyhľadáva kasína čisto len pre zábavu a niekto chce vyhrávať peniaze. Či je vaším cieľom to alebo ono, toto je päť základných taktických nástrojov, ktorými by mal disponovať každý hazardný hráč.

4 taktické nástroje, ktoré by mal mať vo výbave hazardný hráč

Nájsť výhodu

Hazardný hráč, ktorý dokáže nájsť výhodu, dosahuje úspech. Ako nájsť výhodu v hazardných hrách? Dá sa to v športových stávkach, pokri alebo blackjacku. V pokri hráte proti iným hráčom, takže kasíno nemá voči vám žiadnu výhodu. Ak hráte pri stoloch so slabšími hráčmi alebo menej skúsenými, výhoda je na vašej strane. V blackjacku vám dáva výhodu napríklad počítanie kariet.

Bankroll manažment

Bankroll manažment alebo správa vašich financií v kasíne patrí medzi najviac ignorované zásadné taktické nástroje medzi hráčmi. Správne zaobchádzanie so stávkami je pritom alfou a omegou úspechu. Úspešný hazardný hráč vám odporučí vsadiť na jednu stávku len 1-3 % svojho celkového bankrollu. Držte sa tohto rozsahu stávok a minimálne neprídete expresne rýchlo o svoje peniaze.

Počítanie kariet

Počítanie kariet v blackjacku je pravdepodobne najobľúbenejšou dostupnou technikou, ktorú využíva priemerný hazardný hráč. Zároveň je však táto stratégia najviac nepochopená. Základné princípy počítania kariet sú celkom jednoduché a každý hazardný hráč (alebo veľká väčšina) si ich dokáže osvojiť v priebehu pár týždňov.

Základná stratégia v blackjacku

Blackjack patrí medzi najvýhodnejšie hry, aké hráč môže v ponuke kasína nájsť. Účinne dokážete znižovať výhodu domu či už aplikovaním počítania kariet alebo použitím základnej stratégie v blackjacku. Základná stratégia využíva model vytvorený miliónmi počítačovo simulovaných blackjackových rúk, aby vám poskytla to najlepšie rozhodnutie v akejkoľvek situácii. Celá základná stratégia sa zmestí na šikovnú kartu, ktorú ľahko schováte do vrecka. Viete presne kedy do toho ísť, kedy sa zastaviť, rozdeliť či zdvojnásobiť. Tieto karty so základnou stratégiou dokonca môže hazardný hráč legálne využívať pri blackjackových stoloch.