4 hlavné dôvody, prečo nepiť v kasíne

4 hlavné dôvody, prečo nepiť v kasíne

Mnohým sa kasíno s popíjaním priam spája. Práve pre vás je určený článok, v ktorom vám objasníme 4 hlavné dôvody, prečo nepiť v kasíne

Kto by nemal rád rýchly drink po práci. Striasť sa celodenného napätia, zbaviť sa rušivých myšlienok, uvoľniť sa. Či už idete s priateľmi do baru, alebo si dáte pohár dobrého vína doma v pohodlí vašej sedačky.

Aký však má zmysel popíjanie pri hraní hazardných hier v kasíne?

Pitie v kombinácii s hazardom je zlý nápad. Bez ohľadu, ako sa na to pozeráte. Mnohých táto kombinácia ale láka. Ba čo horšie, dokonca ju aj reálne praktizujú.

Štyri hlavné dôvody, prečo nepiť v kasíne

1. Skončíte tak, že budete piť ešte viac

Poznáte to. Dám si len jeden. To určite… Po prvom príde druhý. Po druhom tretí. Stratíte pojem o čase. Začnete sa baviť. Prestanete drinky rátať. Nakoniec toho vypijete viac, ako ste pôvodne zamýšľali. Možno bol váš pôvodný zámer ísť si zahrať do kasína pri jednom poháriku. Napokon však tých pohárikov bolo viac a skončíte na mizine.

2. Prídete o schopnosť zdravého úsudku

Ako nepijete, keď idete šoférovať, tak isto by ste nemali piť ani v kasíne. Alkohol vás pripraví o schopnosť zdravého úsudku, pripraví vás o zábrany, o schopnosť prijímania rozumných a racionálnych rozhodnutí (prečo asi väčšina kamenných kasín ponúka neobmedzené drinky zadarmo?).

3. Miniete viac peňazí, ako ste pôvodne plánovali

Súvisí to s neschopnosťou robiť správne rozhodnutia. Keď si dáte drink, miniete všetky svoje peniaze na alkohol a hazardné hry. Ak nepijete v kasíne, váš úsudok bude čistý a veľmi pravdepodobne sa dokážete vyhnúť bankrotu. Čo sa vám s alkoholom otupenými zmyslami nemusí podariť.

4. Stratíte kontrolu nad svojimi emóciami

Nebudete kontrolovať svoje emócie. Nebudete schopní vidieť veci objektívne. Pitie pri hazardných hrách povedie k tomu, že v oboch smeroch napokon nad sebou stratíte kontrolu a vyjde vás to extrémne draho. Vidíte na uvedených príkladoch, prečo nepiť v kasíne.