36 hodín a 900 tisíc dolárov: Legenda NBA Michael Jordan a jeho najdivokejšia návšteva v kasíne

36 hodín a 900 tisíc dolárov: Legenda NBA Michael Jordan a jeho najdivokejšia návšteva v kasíne

Michael Jordan sa stal legendou basketbalovej NBA. Svetlo sveta uzrel príbeh o jeho divokom hraní v kasíne – 36 hodín a 900 tisíc dolárov!

Zhruba rok po tom, čo sa na verejnosť dostal dokument The Last Dance o legendárnom basketbalistovi Michaelovi Jordanovi, sa na svetlo sveta dostal ďalší zaujímavý príbeh.

Antoine Walker, bývalý hráč tímov Boston Celtics, Dallas Mavericks, Miami Heat a Minnesota Timberwolves odhalil story opisujúcu mamutiu návštevu Jordana v kasíne, ktorá trvala 36 hodín.

Michael Jordan a jeho 36-hodinová hra v kasíne, zaspal na stole

„Keď zavolá Mike, buy-in ide o niečo nahor,“ rozprával Walker pre All Things Covered Podcast, prepis jeho vyjadrení prináša španielska Marca.

„Bude to číslo, ktoré každý musí priniesť na stôl.“

„Povedal by som, že 20 tisíc dolárov je len na to, aby som sa tam dostal. Ak nemáte 20 tisíc dolárov na to, aby ste sa dostali dovnútra, nemôžete ani hrať.“

„Mike bol súťaživý. Pamätám si, že raz sme hrali 36 hodín. Hrali sme proti dvom iným chlapom. Stálo nás to 900 tisíc dolárov.“

„O pár dní som odchádzal do Bostonu, takže som mal v hotovosti asi 100 tisíc dolárov,“ spomínal Walker na príhodu, v ktorej jednu z hlavných úloh hral Michael Jordan.

„Vždy som bol človek, ktorý mal rád hotovosť. MJ mal pri sebe asi 200 tisíc dolárov, ale poslal po ďalších 500 tisíc.“

„Aj ostatní chalani, proti ktorým sme hrali, mali peniaze. Obrali nás o 900 tisíc dolárov, no dostali sme všetko späť okrem 20 tisíc.“

„Mike ich nechcel nechať vyhrať ani 20 tisíc. Nakoniec vyhrali 180 tisíc, pretože sa príliš unavil. Zaspal pri stole,“ uzatvára Antoine Walker zaujímavý príbeh.