3 veci, vďaka ktorým posilníte svoje šance poraziť online výherné automaty

3 veci, vďaka ktorým posilníte svoje šance poraziť online výherné automaty

Výherné automaty patria k najziskovejším prvkom kasín. Prinášame vám ale tri veci, vďaka ktorým môžete posilniť svoje šance na úspech.

Výherné automaty = zlatá baňa pre všetky kasína. Sloty prinášajú do rozpočtu herní najvyššie prostriedky, pretože práve v nich majú kasína najvyššiu výhodu (house edge) oproti hráčom. Absencia akýchkoľvek taktík, stratégií či prostriedkov money managementu zo slotov robí hru, v ktorej nemožno dlhodobo profitovať. Teda pokiaľ nie ste kasíno…

Tri veci, vďaka ktorým môžete online výherné automaty poraziť

Napriek tomu existujú tri veci, vďaka ktorým dokážete posilniť svoje šance na úspech. Tieto „zbrane“ možno využiť pri hraní online výherných automatov. Ukážeme vám, ktoré veci to sú.

1. Hľadajte vstupné bonusy online kasín, ktoré majú najnižšie nutné pretočenie a najmenšie obmedzenia.

2. Hľadajte progresívne výherné automaty, ktoré prinášajú viac ako 100 % RTP (priemerná návratnosť stávok)

3. Hľadajte chyby, ktoré dávajú aspoň čiastočnú výhodu hráčovi.

Upozorňujeme, že žiadna zo spomínaných troch možností nie je stopercentne spoľahlivá a neprináša garanciu úspechu. Ale zvýši vašu šancu poraziť výherné automaty. Bonusová cesta je najlepším prostriedkom, ako z výherných slotov niečo vyťažiť.

Príklad bonusovej cesty

Predstavíme vám konkrétny príklad, ako zarobiť na bonuse v online kasíne. Máte nárok na bonus v hodnote 150 €. Podmienkou je pretočenie bonusu 30x a teda musíte pretočiť 30x 150 = 4 500 €. Prezrite, aké výherné automaty má dané kasíno vo svojej ponuke. Vyberiete slot s najvyššou návratnosťou stávok (RTP). Napríklad 97,3 % a teda výhoda kasína (house edge) bude 2,7 %.

Počítajme spolu: 4500x 0,027 = 121,50 € v priemerných stratách. Bonus vo výške 150 € – teoretická priemerná strata 121,50 € = čistý zisk 28,50 €.

Online výherné automaty prinášajú nielen atraktívne bonusy, ale bežné sú aj chyby či programátorské nedostatky. V závislosti od situácie môžu priniesť výhodu hráčovi. Existuje mnoho reálnych príbehov, keď sa hráčom podarilo odhaliť nejakú chybu na slote a využili to na svoje obohatenie.

Výherné automaty ale napriek všetkému využívajte výlučne len pre zábavu. Pokiaľ to chcete s dlhodobým profitom v kasíne myslieť vážnejšie, trénujte radšej poker, kde nehráte proti kasínu ale proti konkrétnym hráčom. V pokri je to o schopnostiach viac ako o šťastí a platí, že lepší hráči vo väčšine prípadov porážajú slabších či menej skúsenejších. Prípadne sa naučte počítať karty v blackjacku, vďaka čomu výrazne znížite výhodu kasína v tejto hre.

TU si môžete prečítať, podľa čoho je vhodné vyberať si sloty.