3 tipy ako lepšie ovládať kocky

3 tipy ako lepšie ovládať kocky

Kocky – hazardná hra, ktorá je tu už od nepamäti. Ale dá sa hod kockami ovládať? A ak áno, akým spôsobom?

Existujú tri hlavné spôsoby ako ovládať kocky a ich hod – úchop, hod a umiestnenie.

3 tipy ako lepšie ovládať kocky

Úchop

Spôsob, akým držíte kocky. Ak chcete zlepšiť ovládanie kociek, odporúčame ich uchopiť medzi palcom a ukazovákom. To vám umožňuje držať dve kocky pevne pri sebe a zároveň krupiérovi ukážete, že sa nesnažíte nejakým spôsobom manipulovať alebo podvádzať pri hre.

Hod

Mnohí hráči kocky jednoducho schmatnú, zatrasú nimi v zovretej dlani a potom ich divoko hodia po stole, kde narazia na pyramídovú penovú výplň na druhej strane. Kocky potom budú divoko poskakovať, kým sa nezastavia. Ale hráč, ktorý trénuje ovládanie kociek, najprv správne uchopí kocky a potom ich jemne hádže do oblúka (parabolický hod). To spôsobí, že kocky sa pohybujú v oblúku od strelca na druhú stranu hracieho stola, kde sa zastavia jemnejšie. Týmto spôsobom je pravdepodobnejšie, že sa zastavia a zobrazia číslo, ktoré chcel strelec hodiť. Stále budú narážať na pyramídovú penovú podložku stola, čo je požiadavka na legitímne hádzanie v hre kocky.

Nastavenie

Nastavenie kociek je metóda, ktorú praktizujú hráči hry kocky, aby hádzali určité čísla častejšie alebo aby sa vyhli určitým číslam – ako napríklad obávaná 7 po stanovení bodu. Existuje niekoľko populárnych spôsobov nastavenia kociek. Nezabúdajte, že kocky sú stále a predovšetkým o šťastí.