3 tajomstvá, ako vám výherné automaty môžu priniesť viac

3 tajomstvá, ako vám výherné automaty môžu priniesť viac

Ako vám výherné automaty môžu priniesť viac? Túto otázku si kladie mnoho hráčov a preto prinášame tri tajomstvá, ako sa k tomu priblížiť.

Ako vám výherné automaty môžu priniesť viac? Vďaka týmto trom veciam

Potrebujete nájsť najlepšie hry

Prvým krokom, ktorý potrebujete urobiť, aby ste na výherných automatoch vyhrávali častejšie, je nájsť sloty s najvyššou priemernou návratnosťou stávok (RTP). V kamenných kasínach sa priemerná RTP pohybuje od 88% do 95 %. V online kasínach je táto hodnota ešte vyššia. Napríklad pri RTP 95 % to znamená, že zo 100 eur, ktoré hráči v priemere vložia do slotov, dostanú naspäť 95 eur.

Tajomstvo: Ak chcete hrať výherné automaty a vyhrávať viac a častejšie, hrajte v online kasínach. Hľadajte v nich sloty s najvyššou hodnotou RTP.

Tréning je kľúčom k úspechu

Pravdepodobne tomu nebudete najskôr veriť, ale tréning robí majstra platí aj pri výherných automatoch. Vďaka poctivému tréningu môžete odhaliť mnohé chyby, ktoré robíte a v budúcnosti sa im vyvarovať. Posledná vec, ktorú chcete spraviť, je zvoliť minimálnu stávku a prísť tak o možnosť získať jackpot. Najvýraznejší benefit pravidelného tréningu na výherných slotoch sa týka bankroll manažmentu, alebo systému stávok. Vďaka tomu sa naučíte, ako si udržať peniaze čo najdlhšie.

Tajomstvo: Trénujte v online kasínach pri režime hry zadarmo. Získate  cenné skúsenosti a poznatky, ktoré vás navyše nebudú nič stáť.

Maximalizujte svoje bonusy

Kasína využívajú bonusy na to, aby prilákali k sebe čo najviac hráčov. Bonusy ale prinášajú výhody aj pre samotných hráčov. Existujú základné zmluvné podmienky, ktoré si vždy dôkladne preštudujte predtým, ako budete usilovať o získanie uvítacieho bonusu. Najdôležitejšia podmienka spočíva v počte nevyhnutných pretočení obdržaného bonusu. Predtým, ako si môžete vybrať výhry, musíte pretočiť bonus niekoľkokrát.

Tajomstvo: Uvítacie bonusy online kasín sú výborná vec, ale dôkladne si preštudujte podmienky akcie, aby ste vedeli, koľkokrát sumu bonusu musíte pretočiť, aby ste mohli vybrať výhru. Hľadajte akcie a kasína, ktoré vyžadujú najmenej pretáčania.

Tri strategické tipy na výherné automaty s vysokým limitom nájdete TU.