3 športové hviezdy, ktoré milujú hazardné hry

3 športové hviezdy, ktoré milujú hazardné hry

Nie je tajomstvom, že množstvo profesionálnych športovcov miluje hazardné hry a neváhajú siahnuť po obrovských stávkach. Toto sú 3 hviezdy zo sveta športu, ktoré milujú hazardné hry!

Športové hviezdy, ktoré milujú hazardné hry

Evander Kane

Hviezdny útočník hokejovej NHL, ktorého obvinila bývalá manželka, že dokonca stávkoval na zápasy vlastného tímu. To vyšetrovanie nepotvrdilo, ale napriek tomu je Kane považovaný za jedného z najväčších milovníkov hazardných hier vo svete profesionálneho športu. V roku 2019 útočník tímu Edmonton Oilers prehral v kasínach viac ako pol milióna amerických dolárov. V minulosti v rozhovore pre ESPN Kane priznal, že mal problém so závislosťou od hazardných hier a tie ho priviedli do veľkých problémov. V roku 2021 požiadal o osobný bankrot a uviedol dlhy z hazardných hier vo výške 1,5 milióna dolárov. Zachraňuje ho lukratívny kontrakt, ktorý podpísal v roku 2022 a zaručuje mu ročný plat 5,125 milióna dolárov ešte na ďalšie tri sezóny.

Floyd Mayweather

Floyd Mayweather je boxer, ktorý nikdy počas svojej legendárnej kariéry nenašiel premožiteľa (bilancia 50-0). Je vášnivým hráčom a hazardné hry patria medzi jeho veľké vášne. Rád sa na sociálnych sieťach pochváli tiketmi, ktoré uzavrel a výšky stávok občas vyrážajú dych. V septembri 2014 dokázal vyhrať na americkom futbale NFL za 800-tisíc dolárov 4,7 milióna dolárov. V marci 2015 zas počas štvordňovej víťaznej série vyhral na basketbalovej NBA viac ako 800-tisíc dolárov pri stávke 350-tisíc dolárov, pochválil sa v tom čase Mayweather. Neporazený boxer sa chváli na sociálnych sieťach svojimi výhrami, ale je jasné, že hazardné hry prinášajú aj prehry. Magazín Maxim v minulosti informoval, že v roku 2017 prehral Floyd na hazarde 50 miliónov dolárov.

Neymar

Brazílsky futbalový útočník v službách francúzskeho Paríž SG je známym milovníkom pokru. Dokonca sa nechal počuť, že po futbalovej kariéry by rád hral poker profesionálne. Zaznamenal už aj nejaké úspechy na prestížnejších turnajoch. Stalo sa mu však pri hraní v online kasíne, že prehral jeden milión dolárov v priebehu len jednej hodiny.