3 kategórie hazardných hier, ktoré musíte poznať, ak chcete vyhrávať

3 kategórie hazardných hier, ktoré musíte poznať, ak chcete vyhrávať

Vedeli ste, že existujú tri kategórie hazardných hier? Mali by ste ich rozdelenie poznať, ak chcete byť úspešní a vyhrávať.

3 kategórie hazardných hier podľa šance na dlhodobý úspech

KATEGÓRIA HIER BEZ STRATÉGIE

Žiaľ, v tejto kategórii mnoho hazardných hráčov trávi všetok svoj čas. Hraním hier z tejto kategórie sa nikdy neposuniete dopredu. Pri troche šťastia občas niečo vyhráte. Ale z dlhodobého hľadiska budete s určitosťou v strate. House edge je termín, ktorý vyjadruje výhodu kasína oproti hráčovi. Pri každej hre je to rozdielne. Nech robíte čo robíte, tak house edge sa pri hrách v tejto kategórii nemení.

Ktoré hry do tejto kategórie patria?

Všetky lotériové hry

Keno

Automaty

Bingo

KATEGÓRIA HIER SO STRATÉGIOU, NO NEMUSIA BYŤ VÍŤAZNÉ

Hráči venujúci sa hrám z tejto kategórie nevyhrávajú, ale zas prehrávajú podstatne menej, ako hráči z prvej kategórie. Najlepšie možnosti hazardných hier v tejto kategórii sú: Blackjack, Video poker, Poker, Tipovanie na športové zápasy. Ďalšie (no nie tak dobré) možnosti hier z tejto kategórie: Baccarat, Craps alebo niektoré stolové hry nachádzajúce sa v určitých kasínach.

KATEGÓRIA SVATÝ GRÁL HAZARDU

Každý hazardný hráč, ktorý chce vyhrávať z dlhodobého hľadiska, by si mal vybrať hru z tejto kategórie. Ak budete na sebe tvrdo pracovať a trpezlivo sa posúvať vpred, môžete pri týchto hrách skutočne viac vyhrávať ako prehrávať. Musíte však používať správnu stratégiu v danej hre aj správny money manažment, teda hospodárenie s kapitálom. Nie je to jednoduché, ale dá sa to naučiť.

Určite viete o tom, že existujú aj hráči, ktorí sa hraním hazardných hier živia. Môžete zobrať jed na to, že všetci z nich sa venujú niektorej z týchto hier: Poker, tipovanie na športové zápasy, tipovanie na konské dostihy alebo Blackjack.

Najlepším riešením je vybrať si jednu z týchto štyroch hier a držať sa jej výlučne.