3 dôvody, prečo kasína nikdy nepodvádzajú

Hrajú kasína čestne alebo podvádzajú? To je otázka, ktorú si kladie mnoho hráčov. Najmä po vysokých finančných stratách. Ale toto sú tri dôvody, prečo nikdy nepodvádzajú!

Reputácia je všetkým

Kasína sa vo veľkej miere spoliehajú na svoju reputáciu, aby prilákali nových hráčov. Marketingové kampane, vystúpenia známych osobností, ochota umiestniť zariadenia do aquaparkov alebo v blízkosti golfových rezortov. Ak nás sociálne siete dokázali niečo naučiť, tak je to rýchlosť akou sa dokážete stať miláčikom alebo vyvrheľom. Kasíno, ktoré by podvádzalo hráčov, by sa okamžite stalo synonymom podvodu a stratilo by kredit, hráčov a balík peňazí. Logika je jasná: kompetentným viac záleží na dobrej reputácii ako na tom, aby vytiahlo ďalších 100 eur z vašej peňaženky.

House edge – výhoda kasína

Termín „house edge“ vyjadruje percentuálnu výhodu kasína nad hráčmi v danej hre. V podstate v každej hazardnej hre (snáď okrem pokru, v ktorom hráš proti iným hráčom) je hráč v nevýhode. Závisí na type hry, na konkrétnych pravidlách a podobne, aký vysoký je „house edge“. Prečo by mali kasína podvádzať? Podmienky sú nastavené tak, aby vďaka „house edge“ dosahovalo dlhodobý zisk. Aj bez nelegálnych praktík.

Prísna regulácia legislatívou a pravidelné kontroly

Kasína podliehajú prísnym pravidlám a kontrole štátov. Každé z nich musí mať právoplatnú licenciu a nie je jednoduché sa k nej dostať. Veľmi ľahko môže o ňu prísť a to by žiadne kasíno neriskovalo nejakými podvodmi na hráčov. Už len samotné obvinenie a vyšetrovanie z podvodu na hráčov by spôsobilo závažnú ranu. Pokuty, právne poplatky, možná strata podnikania… Okrem toho, kasína podliehajú pravidelným kontrolám a auditom.

Chceš sa stať profesionálnym hazardným hráčom? TU nájdeš niekoľko skvelých tipov, ako sa ním môžeš stať.