20 nových hier od E-gaming v Kasíno Monaco

20 nových hier od E-gaming v Kasíno Monaco

V Kasíno Monaco si môžete užiť poriadnu dávku zábavy a zabojovať o zaujímavé výhry v 20 nových hrách od spoločnosti E-gaming.

20 nových hier od E-gaming v Kasíno Monaco

Kasíno Monaco sa neustále snaží napredovať a byť atraktívnejším pre milovníkov hazardnej zábavy. Prináša 20 nových hier od spoločnosti E-gaming. Môžete v nich nájsť rozptýlenie, zábavu aj nové šance na zaujímavé výhry.

Medzi novinkami v hernom repertoári Kasína Monaco nájdeme kúsky ako After Dark, Fruit Jack, Hunters Dream 2, Jewels Quest 2, Nightmare Squad, Pirate Adventures, Treasures of Asgard, Wild Cookies, Primal Age, Mystery Symbol či Frozzy Fruits.

Jednotlivé hry od spoločnosti E-gaming si budeme postupne podrobnejšie predstavovať formou našich recenzií. Určite sa je na čo tešiť!

Kto je E-gaming?

„Mladá, ale veľmi dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť so sídlom v Prahe. Od vstupu do herného priemyslu v roku 2005 si spoločnosť začala výrazne budovať svoje obchodné meno. Stala sa jedným z hlavných hráčov na domácom trhu v Českej republike, kde má už dlhodobo silnú pozíciu na trhu,“ predstavuje sa spoločnosť na svojom oficiálnom webe.

„Produkty spoločnosti e-gaming sú úspešné v mnohých krajinách po celom svete. Ako je Slovensko, Španielsko, Rumunsko, Macedónsko, Belgicko, Srbsko a latinskoamerickej krajiny, Mexiko, Panama a Kolumbia. V súčasnej dobe spoločnosť prevádzkuje vyše 30 000 zariadení po celom svete a ich počet neustále rastie.“