2 zásadné rozdiely: Online hry so živým krupiérom verzus tradičné online hry

2 zásadné rozdiely: Online hry so živým krupiérom verzus tradičné online hry

Veľké porovnanie. Online hry so živým krupiérom verzus tradičné online hry. Toto sú dva zásadné rozdiely!

Online hry so živým krupiérom sa stávajú jedným z najviac trendy prvkov v online kasínach. Je to výborná vec, pretože pri hraní so živým krupiérom máte pocit, ako keby ste hrali v skutočnom kasíne. Oproti tradičným online hrám prinášajú hry so živým krupiérom dva zásadné rozdiely.

Online hry so živým krupiérom verzus tradičné online hry

RTP – návratnosť vkladov

RTP – návratnosť vkladov – vyjadruje percentuálne, koľko zo stavených peňazí by sa hráčovi v danej hre malo z dlhodobého hľadiska vrátiť naspäť. Príklad: hra s 97 % RTP z dlhodobého hľadiska pripraví hráča o 3 eurá z každých stavených 100 eur. Platí jednoduchá rovnica : čím vyššia je návratnosť stávok, tým nižšia je výhoda kasína.

Skutočnosťou je, že online hry so živým krupiérom majú v porovnaní s tradičnými online hrami lepšiu návratnosť stávok a teda sú z pohľadu hráča nielen zaujímavejšie, ale aj výhodnejšie. Dovolíme si uviesť aj pár konkrétnych prípadov hier so živým krupiérom a ich hodnoty návratnosti stávok:

French Roulette od NetEnt – 98.65% RTP
One Blackjack od Pragmatic Play 99.47% RTP
Cash or Crash Live od Evolution 99.59% RTP

Toto sú niektoré z najpopulárnejších online hier so živým krupiérom súčasnosti. Priemerná návratnosť je z dlhodobého hľadiska veľmi dôležitým faktorom (ne)úspechu hráčov.

Dostupnosť

Na domácom trhu majú tradičné hry v online kasínach zatiaľ značnú prevahu oproti online hrám so živým krupiérom. Ale dá sa očakávať, že smerom do budúcnosti sa tento trend bude čoraz viac presadzovať a online kasína bude ponúkať viac a viac možností zahrať si hry so živým krupiérom. Čo je len dobré!