2 spôsoby ako nájsť hracie automaty s najlepšími výplatami

2 spôsoby ako nájsť hracie automaty s najlepšími výplatami

Ako nájsť hracie automaty s najlepšími výplatami? Túto otázku kladie množstvo milovníkov hazardnej zábavy a my vám teraz prezradíme dva osvedčené spôsoby, ako na to.

Ak hľadáte hracie automaty s najlepšími výplatami, potrebujete zvážiť dva základné faktory – vysoký rozptyl a progresívne jackpoty.

Ako nájsť hracie automaty s najlepšími výplatami? Sledujte tieto dva aspekty

Vysoký rozptyl

Odchýlka (alebo rozptyl) je ďalší výraz označujúci riziko, pokiaľ ide o hracie automaty. Zakaždým je dobré zvážiť pomer rizika a výplaty. S ohľadom na to budete dávať pozor na hracie automaty s vysokým rozptylom. Tento typ slotov má tendenciu vyplácať výhry síce menej často, ale keď už trafíte, tak to potom stojí za to! Výhry sú oveľa vyššie ako vyplácajú hracie automaty s menším rozptylom (ktoré zas vyplácajú častejšie). To síce môže viesť k dlhým úsekom bez výraznejšieho návratu. Na druhej strane ale tieto výhry bývajú oveľa vyššie.

Progresívne jackpoty

Pokiaľ ide o hracie automaty s vysokými výplatami, nič neprekoná sloty s progresívnym jackpotom. Niektorým hráčom sa na týchto slotoch podarilo získať majetok v hodnote miliónov eur. Dokonca aj najnižšie vyplácané sumy progresívnych jackpotov sa pohybujú niekde na úrovni okolo 5-tisíc eur. To je možné v dôsledku mechaniky progresívnych automatov, ktoré berú každému hráčovi malú časť stávky na stále rastúci jackpot.

Pokiaľ ide o hracie automaty s progresívnym jackpotom, je potrebné zamerať na dva faktory a to rozptyl a požiadavky na stákvy. Progresívne hracie automaty, ktoré ponúkajú výhru minimálne jeden milión eur, majú tendenciu prinášať najvyššie riziko. Pokiaľ ide o stávkové požiadavky, niektoré sloty vyžadujú určitú výšku stávky, aby ste sa kvalifikovali na progresívny jackpot.