17-sekundová stratégia pri hracích automatoch

17-sekundová stratégia pri hracích automatoch

Neexistuje žiadna overená či účinná stratégia, ktorá vám garantuje úspech pri hracích automatoch. Ale 17-sekundová stratégia vie zlepšiť vaše šance na úspech.

Spomalenie tempa medzi jednotlivými roztočeniami pri hracích automatoch má niekoľko pozitívnych aspektov. Okrem toho, že potenciálne budete prehrávať pomalším tempom a za rovnakú časovú jednotku stratíte menej peňazí. Nejde o stratégiu, ktorá vám zaručí vyššie výhry. Ale ide o stratégiu, ktorá zvyšuje volatilitu vašej hry. Je založená na spôsobe fungovania algoritmov generovania náhodných čísel.

17-sekundová stratégia pri hracích automatoch

Nebudeme vás zbytočne zaťažovať matematikou a teóriou. Ale existujú hráči výherných automatov, ktorí veria, že algoritmy generovania náhodných čísel spadajú do určitých vzorov. Ide o takzvané „miestne vzory“. Myšlienka 17-sekundovej stratégie spočíva v tom, že odrátate po tom, čo sa valce prestanú točiť, presne 17 sekúnd a idete na ďalší spin.

Vyčkanie práve 17 sekúnd po každom spine zvyšuje pravdepodobnosť, že sa po menšom počte roztočení vymaníte z akéhokoľvek „miestneho vzoru“. Navyše v záujme šetrenia peňazí vám spomalenie tempa hry padne na úžitok.

Ale prečo práve 17 sekúnd? Prečo nečakať medzi jednotlivými spinmi napríklad 5 sekúnd? Dobrá otázka. 17 je prvočíslo a v každom algoritme, ktorý sa pokúša randomizovať aktivitu je oveľa jednoduchšie, ak založíte svoje výpočty na prvočísle. Čím väčšie je prvočíslo, tým lepšie. Môžete si vybrať napríklad aj číslo 53, ale väčšina ľudí to vzdá, než by mali čakať medzi jednotlivými spinmi takmer minútu. Za 17 sekúnd pauzy medzi jednotlivými roztočeniami generátor náhodných čísel prejde stovkami či tisíckami rozličných čísel.

Pokiaľ sa prinútite počkať 17 sekúnd medzi jednotlivými spinmi, zbavíte sa aj niektorých duševných pavučín plynúcich z neustáleho stláčania tlačidla „Roztočiť“. Táto stratégia vám umožní udržať si nadhľad aj prehľad o plynutí času, čo je pri hazardných hrách vždy veľmi dôležitý aspekt.

17-sekundová statégia pri hracích automatoch vás nedovedie k jackpotu ani vám negarantuje obrovské výhry. Ale poskytuje väčšiu kontrolu nad činmi aj peniazmi.