10 šťastných symbolov: Ako zvýšiť svoju šancu na úspech v kasíne?

10 šťastných symbolov: Ako zvýšiť svoju šancu na úspech v kasíne?

Ako zvýšiť svoju šancu na úspech v kasíne? Bez povestnej a potrebnej dávky šťastia to nepôjde. Ako ho ale pritiahnuť k sebe? Skúste niektorý z týchto 10 šťastných symbolov.

Šťastné symboly a amulety pre šťastie sú súčasťou kultúr na celom svete už stovky rokov. Ľudia ich používajú na to, aby prinášali bohatstvo, šťastie, pomáhali v ťažkých časoch a priťahovali úspech. V tomto článku sa ponoríme do fascinujúceho sveta týchto talizmanov a jedinečných povier, ktoré ich obklopujú. Veríte im aj vy?

10 šťastných symbolov: Ako pritiahnuť úspech v kasíne?

ŠTVORLÍSTOK

Je ľahké pochopiť, prečo by štvorlístok mal prinášať šťastie: je veľmi ťažké ich nájsť. V súčasnosti veľa ľudí nosí amulety zobrazujúce symbol štvorlístka. Legenda hovorí, že aj Eva vedela, že mať v ruke štvorlístok bude šťastie, a tak si ho vzala so sebou zo záhrady.

ČERVENÉ LAMPÁŠE

Červená je na východe farbou šťastia a prosperity. Je to jeden z najznámejších čínskych talizmanov pre šťastie a hovorí sa, že odvráti smolu a osvetlí cestu pre šťastie a pozitívnu energiu.

MINCE

Dávno predtým, ako existoval papier, plast alebo PayPal, existovala len jedna forma meny: mince. Boli jediným platidlom a tí, ktorí mali zlato, mali moc. Mince sú znakom šťastia a prosperity.

KĽÚČE

Toto je japonský symbol pre šťastie. V Japonsku sú tri kľúče nosené spolu veľmi silné, pretože odomykajú dvere vedúce k láske, zdraviu a bohatstvu. Nosenie jedného kľúča znamená, že otvárate dvere všetkému, čo hľadáte.

ČÍSLO SEDEM

Či už poznáte japonskú mytológiu a vzývate Sedem bohov šťastia, alebo poznáte židovsko-kresťanské tradičné texty, viete, že číslo sedem má silný vplyv. Nie je žiadnym prekvapením, keď v kasíne uvidíte červené sedmičky. Robí to z neho celkom pekný talizman pre šťastie pre hazardných hráčov. Ale nech robíte čokoľvek, nehovorte slovo „sedem“ pri hráčoch kociek!

MAČACIE OKO

Tí, ktorí nosia v Indii vo vrecku kameň Cat’s Eye, to robia preto, lebo veria, že ten, kto nosí tento kameň vo vrecku, ich nikdy neopustí. Kamene „mačacie oko“ chránia jednotlivcov pred neočakávanou stratou a chránia finančné rozhodnutia.

KORYTNAČKY

V mnohých indiánskych kultúrach predstavuje korytnačka plodnosť a spojenie medzi človekom a matkou prírodou. Myšlienka je tiež taká, že dlhovekosť a nádej sa hodia i pri hraní hazardných hier.

ZUB ALIGÁTORA

V Afrike je aligátorov zub dosť dôležitou vecou, ktorú musíte mať vo vrecku, ak chcete získať svoje šťastie. Tiež sa hovorí, že prinášajú bohatstvo a šťastie.

DELFÍNY

Delfíny na mori sú známe tým, že poskytujú ochranu neskúseným námorníkom. Starovekí námorníci vedeli, že bohatstvo je pred nimi, keď delfíny začnú obchádzať ich lode, pretože to bolo znamenie, že krajina je blízko. Táto skutočnosť spôsobuje, že niektorí ľudia si vyberajú delfíny ako svoj talizman pre šťastie.

PODKOVA

Podkova je symbolom ochrany a dlhovekosti. Tí, ktorí nosia talizman alebo amulet, určite zachytia akékoľvek šťastie, ktoré sa vznáša okolo, za predpokladu, že si nezabudnú nechať otvorený koniec. Tí, ktorí ho nechajú visieť hore nohami, riskujú, že stratia šťastie.

Ak chcete pritiahnuť k sebe úspech v kasíne, odporúčame vyskúšať niektorý z vyššie uvedených šťastných symbolov.