10 skvelých tipov na výherné automaty pre nováčikov (1.)

10 skvelých tipov na výherné automaty pre nováčikov (1.)

Skvelé tipy na výherné automaty pre nováčikov! Vďaka ich úspešnému aplikovaniu do praxe môžete zvýšiť svoje šance na lepšie výsledky.

Dôkladný výber najlepšej hry

Väčšina hráčov nepremýšľa, ktorá hra je najlepšia. Vyberajú si hry podľa pocitu či podľa toho, ktorá sa im páči. Vyberajte výherné automaty s najvyššou mierou návratnosti vkladov (RTP). Okrem toho spoznajte aj volatilitu daného hracieho automatu. Problém spočíva v tom, že tieto informácie nenájdete napísané či nalepené na výhernom automate. Potrebujete o tom hľadať informácie na fórach a na webe. Venujte čas a pozornosť hľadaniu najvýhodnejších hier z pohľadu hráča.

Vždy vsadiť maximum na zatočenie

Nikdy by ste nemali hrať výherné automaty, v ktorých nemáte na to, aby ste vsadili dovolené maximum na jedno zatočenie (spin). Maximálne vklady sú šancou, ako zvýšiť ich návratnosť. Mnohé lukratívne jackpoty sa dajú získať len pri maximálnych stávkach na zatočenie. Podrobné analýzy a údaje poukazujú na to, že priemerné výhry sú oveľa vyššie pri maximálnych stávkach na jeden spin. A neprídete o žiadne potenciálne jackpoty, ktoré vám môžu zmeniť život.

A čo ďalšie skvelé tipy na výherné automaty pre nováčikov?

Vyťažiť maximum z toho, čo kasíno ponúka

Kasína a online herne ponúkajú pre hráčov rôzne vernostné programy. Na základe množstva pretočených peňazí udeľujú atraktívne bonusy, bol by hriech ich nevyužiť. Výherné automaty pretočenú sumu rýchlo navyšujú a preto hráči preferujúci tieto hry sa najrýchlejšie dostávajú k spomínaným bonusom.

Trénujte vďaka možnosti bezplatného hrania

Zoznámenie sa s hrou vďaka možnosti bezplatného hrania predtým, ako roztočíte valce za reálne peniaze, je vždy výborná vec. Počas hrania zadarmo si môžete napríklad vyskúšať základy správneho bankroll manažmentu. Alebo rozvíjanie návyku pomalšieho hrania. Okrem toho sa výborne zabavíte, pretože budete hrať bez stresu zo straty reálnych peňazí.

Stanovte si limity pri hraní

Stanovením limitov sa z vás automaticky stane lepší hráč, či už ide o výherné automaty alebo o inú hazardnú hru. Prvým limitom, ktorý by ste si mali stanoviť je, že si určíte maximálnu sumu, ktorú môžete prehrať. Akonáhle sa tak stane, váš pobyt v kasíne musí skončiť. Aj výherný limit môže pomôcť, pretože mnoho hráčov aj v prípade výhry pokračuje až kým ju nestratí. Rozumné je stanoviť si časový limit pri hraní. Najmä výherné automaty dokážu pohltiť hráčov natoľko, že strácajú pojem o čase.

TU je päť dôvodov, pre ktoré hrajú rozumní hráči výherné automaty lepšie ako tí ostatní.