10 signálov, že hráte hazardné hry nesprávne (2.)

10 signálov, že hráte hazardné hry nesprávne (2.)

V druhej časti vám predstavíme ďalšie tri jasné signály, že hráte hazardné hry nesprávnym spôsobom.

Jasné signály, že hráte hazardné hry nesprávne

Príliš rýchlo míňate peniaze

Jedným z najzásadnejších znakov, že hráte hazardné hry nesprávne je príliš rýchle utrácanie bankrollu. Hazardné hry sú navrhnuté tak, aby pomaly a postupne odčerpávali vaše peniaze. A aby vás hranie bavilo čo najdlhšie. Čím dlhšie budete hrať, tým výraznejšie sa na vás uplatní house edge, teda výhoda kasína. Kasína by nemali taký úspech, keby všetci hráči do hodiny od príchodu prehrali celý svoj kapitál. Presne toto sa však mnohým začiatočníkom reálne stáva. Môže za to viac dôvodov – nevedomosť, chýbajúce skúsenosti či chamtivosť. Počuli ste už termín bankroll management? Správa peňazí vám pomôže narábať s nimi rozumne a udržať sa dlhšie v hre.

Pojem stratégia vás mätie

Ak sa pri hre v kasíne spoliehate len na šťastie, robíte to zle. Hazardné hry, v ktorých možno aplikovať stratégiu a vďaka tomu znížiť výhodu kasína, sú najlepšie. Pokiaľ ignorujete stratégie pri hraní v kasíne, určite to robíte zle a ste na najlepšej ceste ku krachu. Pomocou správnej stratégie môžete v jednotlivých hrách znížiť výhodu domu až o 50 %.

Zanedbávate základné potreby svojho tela

Hazardní hráči často ignorujú svoje telo. Zanedbávajú jedlo či spánok, aby mohli tráviť viac času hraním hazardných hier. Tento prístup je úplne nesprávny hneď na niekoľkých úrovniach. Keď svojmu unavenému telu a mysli nedoprajete dostatočný odpočinok, prídete o zážitok a znižujete svoje šance na úspech. Nemôžete očakávať, že budete podávať najlepšie výkony, keď budete sedieť za stolmi psychicky alebo fyzicky vyčerpaní. Starajte sa o potreby svojho tela a budete v hazarde úspešnejší.

Ak sa v kasíne chcete cítiť čo najkomfortnejšie, TU vám prinášame päť tipov, ako úroveň svojho pohodlia zvýšiť.