10 nových hier od EGT v kasíne MONACObet

10 nových hier od EGT v kasíne MONACObet

Kasíno MONACObet sa neustále snaží rozširovať svoju ponuku hier, aby aj ten najnáročnejší hazardný hráč si našiel niečo podľa svojich predstáv. Desať nových kúskov od spoločnosti EGT.

V kasíne MONACObet vedia, že spokojnosť klienta je alfou a omegou. Preto neustále rozširujú už beztak bohatú ponuku výherných automatov, aby si aj ten najnáročnejší hráč našiel to svoje. Aktuálne do ponuky kasína MONACObet pribudlo desať nových hier od spoločnosti EGT.

V krátkosti si jednotlivé novinky v ponuke spomínaného kasína predstavíme:

5 Great Star – Ovocný automat s výhernosťou okolo 96 %. Táto hra má päť valcov s troma radmi symbolov a päť stabilných výherných línií.

10 Burning Heart – Možno vaše hráčske srdce zahorí práve láskou k tejto hre. Výhernosť má rovnako okolo 96 % a taktiež ide o výherný slot s klasickou ovocnou tematikou. Ponúka desať pevných výherných línií.

100 Cats – Veľmi netradičná téma mačiek a až 100 výherných línií! Je to päťvalcový automat so štyrmi radmi symbolov. Wild symbolom je dievča a scatter symbol prináša free spiny.

100 Super Hot – Rovnako ako všetky doteraz uvedené hry má výhernosť okolo 96 %. Ovocná tematika a sto výherných línií k dispozícii. Päťvalcový výherný automat so štyrmi radmi symbolov. Scatter symboly vyplácajú samostatnú výhru a zaujme aj funkcia Gamble, pri ktorej môžete zdvojnásobiť svoju výhru.

Lucky Hot – Podarený retro ovocný automat, ktorý poteší každého priaznivca „starej školy“. Hrá sa na troch valcoch s piatimi radmi symbolov. Zaujímavosťou je, že pri tejto hre nenájdete wild symbol, scatter či free spiny. Obsahuje však zaujímavé funkcie ako napríklad Gamble, násobitele či jackpoty.

Ďalšie novinky od EGT v ponuke kasína MONACObet

Zodiac Wheel – Výhernosť pri tomto automate je okolo 96 %. Milovníci astrológie si prídu určite na svoje, pretože práve toto je téma Zodiac Wheel. Hrá sa na piatich valcoch s troma radmi symbolov. Hra prináša päť výherných línií a maximálna výhra je 60 tisíc.

Royal Secrets – Zaujímavý historický kúsok s témou kráľovského dvora. O kráľov, kráľovné, kráľovské poklady, zbrojnošov či kľúčov od tajomných komnát núdza nebude. Ide o päťvalcovú hru s troma radmi symbolov a 10 výhernými líniami. Zaujímavosťou je, že v hre sú dva scatter symboly. Neprinesú síce free spiny, ale okamžité výhry.

Ultimate Hot – Ďalší retro kúsok ovocnej tematiky. Prináša tri valce s troma radmi symbolov a päť výherných línií. Nehľadajte žiadne wild symboly ani bonusové hry. Potešia však progresívne jackpoty, ktoré vám môžu poriadne naplniť peňaženku.

2 Dragons – Kto má rád rozprávky, fantasy a tému drakov, je na správnom mieste. Päťvalcový výherný automat s 20 výhernými líniami. Wild symbolom je zlatý drak a scatter je strieborný drak. Tri scatter symboly vám prinesú 15 free spinov. Zaujímavosťou je aj Mystery Bonus.

5 Juggle Fruits – Výhernosť opäť okolo 96 % a len päť výherných línií. Ovocná tematika, tri valce a tri rady symbolov. V hre nechýbajú wild a scatter symboly, funkcia Gamble (hazardovania) či free spiny.

V kasíne MONACObet zaujmú nielen novinky od spoločnosti EGT, ale určite aj zaujímavé denné turnaje s atraktívnymi výhrami.