10 dôvodov prečo kasíno musí hráčom prejavovať náklonnosť (1.)

Prečo musí kasíno prejavovať náklonnosť voči hazardným hráčom? Desať hlavných dôvodov, v prvej časti si predstavíme päť z nich.

Bez hráčov neznamenajú nič

Bez kvalitnej zákazníckej základne žiadna firma nezažije veľký úspech. Kasína majú obrovské režijné náklady a vynakladajú obrovské investície, aby rozbehli svoj biznis.  Pokiaľ sa im nepodarí vytvoriť si stabilnú, lojálnu a dostatočne veľkú hráčsku základňu, úspech sa nedostaví. Masívne mediálne kampane či úžasné promo akcie. Kasína robia všetko pre to, aby nalákali hráčov.

Venujú pozornosť tomu, čo im hráči hovoria

Jednou z najnáročnejších úloh pre kasína je udržať si spokojných zákazníkov. Hazardní hráči vedia byť nestáli a ich záujmy a preferencie sa neustále menia. Kľúčom k udržaniu spokojných zákazníkov je kvalitná spätná väzba a to veľmi dobre vedia. Preto sú v tejto sfére proaktívne. Stačí sa pozrieť na online fóra a môžete vidieť, ako aktívne pristupujú kasína k riešeniu problémov hráčov.

Aj z týchto dôvodov musí kasíno prejavovať hráčom náklonnosť

Vedia, že šťastní hráči prilákajú viac obchodov

Kasína vedia, že na vytvorenie nezabudnuteľného zážitku potrebujú viac ako len výherné automaty a blackjackové stoly. Preto mnohé kasína kladú veľký  dôraz na doplnkové služby a činnosti. Luxusné obchody, luxusné kúpele, miniatúrne zábavné parky, diskotéky či koncertné sály. Návštevníci moderných kasín to všetko očakávajú a herniam to prináša peniaze.

Výherca jackpotu najlepšou reklamou

Ak ste niekedy boli svedkom toho, ako nejaký šťastný hráč získal jackpot, pravdepodobne na to nikdy nezabudnete. Herne z toho spravia obrovskú udalosť. Svetlá, hudba, šampanské a fotenie, k tomu promo v médiách a o výhercovi parádnej výhry vie takmer každý. Viete si predstaviť lepšiu reklamu?

Milujú ústnu reklamu

Kasíno miluje, keď ostatní hráči rozprávajú vo svojich kruhoch o ich zariadeniach v pozitívnom duchu. Je to výborná reklama, navyše zadarmo. Hráči si vymieňajú svoje zážitky a nezáleží na tom, či vyhrávajú alebo prehrávajú, ak majú pozitívny zážitok, zmienia sa o tom kamarátom.

Ak ťa zaujíma 5 vecí, pre ktoré hrajú úspešní hráči výherné automaty lepšie ako ty, prečítaj si TU.