10 dôvodov prečo kasíno musí hráčom prejavovať náklonnosť (2.)

Pokračujeme v dôvodoch prečo kasíno musí hráčom prejavovať náklonnosť. Sľúbili sme vám ďalších päť a teraz vám ich servírujeme, nech sa páči!

Hotovosť je kráľ a priemerný hráč má hotovosť

Kasína fungujú v podstate na základe rovnakých parametrov ako iné podniky. Hotovosť je to, po čom kasína túžia. Aj preto sa snažia umiestniť do svojich priestorov čo možno najviac bankomatov. Keď sa peniaze minú, jednoduchá transakcia vráti hráča späť do hry.

Kasína presne vedia, čo je potrebné, aby ste hrali dlhšie

Jednoduchý vzorec, ako kasína zarobia viac peňazí. Udržať hráčov v priestoroch herne tak dlho, ako je to len možné. House edge alebo výhoda kasína je jasne daná v každej hre. Čím viac času hráč strávi v kasíne, tým v priemere viac peňazí pre kasíno zarobí. Nielen široký výber hier, ale aj mnoho sprievodných aktivít má za cieľ udržať hráča tam, kde ho kasína potrebujú mať.

Ďalšie dôvody prečo kasíno musí prejavovať hráčom náklonnosť

Vedieť a vedieť môže mať rôzny význam

Sú hráči, ktorí skutočne vedia. Orientujú sa v tom, čo je house edge, ktoré hry sa oplatí hrať, aké postupy využívať na zníženie výhody kasína a podobne. Títo hráči sú pre kasína prínosom. Pretože ich referencie môžu nalákať nových hráčov. Opakom sú hráči, ktorí si myslia, že vedia. No nevedia. A často tvrdia, že kasína podvádzajú a preto sa v nich nedá vyhrať. Kasína NIKDY nepodvádzajú, keby tak robili, veľmi rýchlo skrachujú.

Zamestnanci kasína potrebujú, aby sa ľudia bavili

Mnoho zamestnancov kasín doslova závisí od „obslužného“ či „všimného“ od zákazníkov. Preto potrebujú, aby sa hráči dobre bavili a cítili sa komfortne. Existuje úzky vzťah medzi spokojnosťou hostí a ich ochotou dávať zamestnancom „tringelt“.

Hráči s vysokými stávkami sú vítaní doslova červeným kobercom

Veľryby v kasíne si užijú zo strany kasína doslova kráľovské zaobchádzanie. Bonusy, jedlo a pitie zadarmo, voľné hotelové izby a podobne. Ak hráte vysoké stávky, možno vám kasíno ponúkne aj bezplatnú dopravu do a z kasína. Nepísané pravidlá kasína hovoria o špeciálnom zaobchádzaní s VIP klientelou. Teda hráčmi, ktorí hrajú vysoké stávky. Predstavujú značnú časť príjmov kasína a preto je doslova nutné udržiavať ich spokojnými.