Uviaznutie pri hroznom hráčovi v hre blackjack? 5 vecí, ktoré by si mal vedieť

Uviaznutie pri hroznom hráčovi v hre blackjack? 5 vecí, ktoré by si mal vedieť

Hrozí to každému, kto si chce zahrať blackjack v kamennom kasíne. Uviaznutie pri stole s hrozným hráčom. Päť vecí, ktoré by si mal v tejto súvislosti vedieť.

Hráš blackjack a uviazol si pri stole s hrozným hráčom? Toto musíš vedieť

Nemožné vyhnúť sa im

Hazardná komunita je pomerne rôznorodá a líši sa skúsenosťami, schopnosťami či veľkosťou bankrollu. Narazíte na výborných hráčov, ale aj na úplných začiatočníkov. Blackjack patrí medzi najpopulárnejšie hazardné hry a preto hrozným hráčom pri stole vedľa vás sa z dlhodobého hľadiska nevyhnete.

Môžu vám pokaziť hru

Začína sa vám dariť, rozbiehate sa a zrazu príde k stolu nekompetentný hráč, ktorý vám pokazí hru aj zábavu pri stole. Nemalo by to tak byť, pretože je možné prehliadnuť ich chyby a omyly, ale v praxi tomu často nejde zabrániť.

Prečo je tak ťažké hrozných hráčov ignorovať

Blackjack v kamennom kasíne môže istým spôsobom pripomínať tímovú hru. Ak synchronizujú hráči pri stole, tak dokážu hrať ako tím a využiť to pre svoj úspech. Ale ak sa vyskytne v tejto reťazi slabší článok, tak znižujú šance na výhru pre každého pri stole. Hranie s mizernými hráčmi blackjacku môže byť neuveriteľne frustrujúce. V tejto hre existuje jeden typ základného strategického postupu a keď vidíte, tie chyby…

Znaky mizerného hráča blackjacku

Ako odhalíte mizerného hráča blackjacku? Existuje niekoľko prvkov, ktoré sú pre nich príznačné. Napríklad im trvá dlho robiť rozhodnutia, vyzerajú neisto a neustále sa obzerajú okolo seba, často si pýtajú rady, robia nováčikovské chyby alebo majú problém so základnou hráčskou etiketou pri stole.

Ako minimalizovať kontakt s nimi?

Nemôžete vždy kontrolovať hráčov, ktorí sedia s vami pri blackjackovom stole. Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste minimalizovali kontakt so zlými hráčmi. Prioritne hľadajte stoly s vyššími základnými stávkami, pretože tie zvyčajne odrádzajú začiatočníkov a menej schopných hráčov. Alebo si spravte prieskum a krátko sa prejdite okolo stola, pri ktorom chcete hrať. Podľa vyššie uvedených znakov zlého hráča v hre blackjack rýchlo odhadnete.