Počítanie kariet v blackjacku: Zásadné chyby, ktorým sa vyhnite (2.)

Počítanie kariet v blackjacku: Zásadné chyby, ktorým sa vyhnite (2.)

Predstavíme vám ďalšie veľké chyby, ktorých sa hráči dopúšťajú. Ak chcete praktizovať počítanie kariet v blackjacku, rozhodne sa im vyhnite.

Počítanie kariet v blackjacku – vyhnite sa aj týmto trom zásadným chybám

Hrať opitý

Keď vypijete priveľa alkoholu, ovplyvní to váš úsudok, oslabí rozhodovacie schopnosti a koncentráciu. Aspekty, ktoré predstavujú mimoriadnu dôležitosť pri akejkoľvek hazardnej hre. Ak chcete v tejto obľúbenej kartovej hre uspieť, musíte byť dokonale ostrí. Musíte zvládať perfektne počítať karty a zároveň používať základnú stratégiu. Čokoľvek ako jeden alebo dva alkoholické drinky je priveľa. V opačnom prípade stratíte kontrolu nad počítaním kariet.

Neznalosť základnej stratégie

Najlepší hráči využívajúci počítanie kariet v blackjacku vedia, kedy je správna chvíľa odkloniť sa od základnej stratégie. Ale ako môžete vedieť, kedy sa odkloniť od základnej stratégie blackjacku, keď ju vôbec neovládate? Pokiaľ neovládate základnú stratégiu, ani nemusíte skúšať hrať blackjack. A nie to ešte počítanie kariet. Je to jednoduchšie ako si možno myslíte. Na internete nájdete množstvo tabuliek so základnou stratégiou blackjacku. Stačí si ich stiahnuť, vytlačiť a môžete ich používať aj priamo pri blackjackovom stole.

Hrať na jednom mieste pridlho

Kasína nemajú radi hráčov, ktorí počítanie kariet v blackjacku aplikujú v ich zariadení. Aktívne sa ich snažia rozpoznávať a následne vyviesť z kasína. Najhlúpejší spôsob, ako sa nechať prichytiť pri počítaní kariet je hrať na jednom mieste pridlho. Nikdy nehrajte na jednom mieste viac ako trikrát za týždeň. Osvojte si stratégiu „hit and run“, to znamená vyhráte a odídete. Nikdy nehrajte v jednom kasíne viac ako hodinu. Dávajte pozor, či niekto pozornejšie sleduje vašu hru. Pri prvých náznakoch to nechajte tak a radšej zmeňte kasíno.