Počítanie kariet v blackjacku: Tréning pomocou aplikácií, výhody a nevýhody

Počítanie kariet v blackjacku: Tréning pomocou aplikácií, výhody a nevýhody

Počítanie kariet v blackjacku je účinný nástroj na znižovanie výhody kasína v tejto obľúbenej kartovej hre. Trénovať počítanie kariet môžeš aj pomocou rôznych aplikácií. Predstavíme si tento spôsob, jeho výhody a nevýhody.

Počítanie kariet v blackjacku: Výhody a nevýhody tréningu prostredníctvom aplikácií

Jednoduchý spôsob, ako sa naučiť počítanie kariet v blackjacku, je stiahnuť si tréningovú aplikáciu. Tento tréningový softvér na blackjack ti poskytuje interaktívny spôsob učenia sa mechaniky počítania kariet a vďaka mobilným aplikáciám, ako je napríklad Blackjack All-In-One Trainer, či Card Counter, sa môžete učiť odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Výhody

  • Prístupnosť – K dispozícii je veľký výber tréningových aplikácií na počítanie kariet v blackjacku pre počítač aj telefón. To znamená, že kdekoľvek na svete si, môžeš si otvoriť svoje zariadenie a učiť sa počítať karty v blackjacku.
  • Bezplatné/cenovo dostupné – V porovnaní s kompletným školiacim kurzom majú tieto tréningové aplikácie veľkú hodnotu, pričom mnohé z nich je možné stiahnuť si a používať aj zadarmo. Niektoré z prémiových aplikácií vám budú účtovať malé poplatky, ktorých výška len zriedka presiahne 5 € a po ukončení tréningu už nebudete musieť znova platiť.

Nevýhody

  • Žiadny podrobný návod na počítanie kariet v blackjacku – Najväčšou prekážkou pri použití tejto tréningovej metódy je, že nezískaš hĺbkový tréning, aký by si získal na štandardnom kurze. Iste, aplikácia ti poskytne základné pravidlá počítania kariet, ale okrem toho musíš na veci prichádzať sám. Ak by si mal nejaké pochybnosti alebo otázky týkajúce sa mechaniky počítania kariet, zostal by si odkázaný na hľadanie odpovedí online, pričom tieto informácie nemusia byť vždy presné.

Každopádne, tréning prostredníctvom aplikácií je zaujímavá a efektívna metóda, ako sa naučiť počítanie kariet v blackjacku. Nestojí ťa to veľa peňazí a navyše môžeš trénovať kedykoľvek chceš a kdekoľvek práve si.