Počítanie kariet v blackjacku: Ako v tom kasíno vie zabrániť?

Počítanie kariet v blackjacku: Ako v tom kasíno vie zabrániť?

Počítanie kariet v blackjacku je obľúbenou metódou úspešných hazardných hráčov. Ako vám v tom kasíno vie zabrániť?

Patrí medzi najlepšie a najúčinnejšie stratégie, ako byť úspešným hráčom v kasíne. No kasína to nemajú (logicky) radi. Snažia sa odhaliť hráčov, ktorí počítajú karty a obmedziť tento prístup. Ako to robia?

Počítanie kariet v blackjacku: Ako vám v tom kasíno vie zabrániť?

Spájanie kariet je najbežnejšou metódou kasín, aby bránili hráčom v počítaní kariet.

Personál kasína vidí všetko. To nie je žiadnym tajomstvom. Kasína majú zamestnancov, ktorých úlohou je odhaliť hráčov, ktorí počítajú karty a eliminovať ich. Právne následky z počítania kariet mať nemôžete. Ale kasíno vám môže zakázať vstup či hranie blackjacku.

Výmena dealera. Ak majú kasína podozrenie, že nejaký hráč používa zmieňovanú metódu v blackjacku, môže vymeniť dealera za skúsenejšieho a tým zneistiť hráča. Psychologický trik.

Zvýšenie vkladového minima stola. Väčšina hráčov, používajúcich počítaciu metódu v blackjacku, hľadá stoly s najmenšími minimami, okolo 5-10 eur. Niekedy kasína zdvihnú minimálnu stávku na 25 eur.

Zvýšenie frekvencie miešania kariet. Ďalšia účinná zbraň kasín proti hráčom využívajúcim počítanie kariet v blackjacku. Hry s menším počtom balíčkov kariet to uľahčujú hráčom. Ak dealer začne karty miešať častejšie, počítanie sa stane náročnejším.Tento jednoduchý krok účinne eliminuje z pohľadu kasína veľkú hrozbu.

Viac o blackjacku a metódach počítania kariet sa môžeš dočítať TU.