Počítanie kariet v blackjacku: Ako tomu kasína bránia?

Počítanie kariet v blackjacku: Ako tomu kasína bránia?

Počítanie kariet v blackjacku je osvedčenou metódou zníženia výhody kasína. Dôsledné aplikovanie nasmeruje hráča k úspechu. Ako tomu kasína bránia?

Počítanie kariet v blackjacku: Takto tomu kasína bránia

Dealeri majú oči na stopkách

Dealeri dôsledne sledujú správanie hráčov pri blackjackových stoloch. Následne môže upozorniť šéfa, ktorý hráča praktizujúceho počítanie kariet v blackjacku upozorní prípadne ho priamo odvedie od stola. Kasíno nechce, aby o tom ostatní hráči vedeli. Spôsoby má rôzne, no isté je jedno, daný hráč si už v ten večer v tom kasíne blackjack nezahrá.

Výplaty 6:5 namiesto 3:2

Negatívny trend, ktorí pozorujú všetci priaznivci blackjacku po celom svete. Kasína menia stoly z výhodnejšieho výplatného pomeru 3:2 na výplaty 6:5. Tým bránia v úspechu nielen priemernému hráčovi, ale aj skúseným veteránom využívajúcim počítanie kariet v blackjacku. Čo je úsmevné, mnoho hráčov považuje pomer 6:5 za výhodnejší. Pritom výhodu kasína oproti 3:2 takmer zdvojnásobí. Tým zaručene vyženú od stolov skúsených počítačov kariet.

Databáza hráčov počítajúcich karty

Profesionálni hráči blackjacku, ktorí využívajú počítanie kariet, majú ťažký život. S kasínami hrajú hru na mačku a myš. Čelia neustálemu tlaku a stresu z odhalenia. Kasína evidujú mená prichytených hráčov v databáze a tie zdieľajú so sesterskými spoločnosťami, prípadne ostatnými kasínami v regióne.

Zvyšovanie počtu balíčkov kariet

Ďalší spôsob, ako kasína znepríjemňujú život hráčom, ktorí počítajú karty v blackjacku, je zvyšovanie počtu balíčkov kariet. Oproti hráčom tým získava kasíno dve výhody. Po prvé, zvýši výhodu kasína o 0,5 % a po druhé viac balíčkov kariet v hre komplikuje počítanie kariet.

Zvyšovanie frekvencie miešania kariet

Kasína bojujú proti hráčom, ktorí počítajú karty v blackjacku, aj častejším miešaním kariet. To veľmi komplikuje využívanie tejto stratégie a zvyšuje neistotu hráčov.

TU sa dočítate, prečo počítanie kariet pri online hre nefunguje.