Počítanie kariet v blackjacku: Ako sa naučiť? Skúste knihy či e-knihy

Počítanie kariet v blackjacku: Ako sa naučiť? Skúste knihy či e-knihy

Počítanie kariet v blackjacku je efektívnou stratégiou na zníženie výhody kasína a zvýšenia šancí na úspech hráča. Predstavíme vám zaujímavý a efektívny spôsob, ako sa to naučiť – knihy a e-knihy!

Online kurzy počítania kariet, jeho výhody a nevýhody, sme si nedávno prebrali v samostatnom článku. Teraz sa budeme venovať ďalšiemu efektívnemu prostriedku na výučbu počítania kariet v blackjacku.

Počítanie kariet v blackjacku: Ako sa naučiť? Knihy a eKnihy

Ak sa chcete vrátiť k základom, urobte to takto. Úplne prví hráči praktizujúci počítanie kariet v blackjacku sa museli učiť cez knihy a ak to bolo dosť dobré pre nich, je to dosť dobré aj pre vás. Často nájdete knihu, ako napríklad Moderné počítanie kariet od Patricka Linsenmeyera, ktorá je oveľa obšírnejšia ako 4-minútové video na YouTube a poskytne vám množstvo príkladov, ktoré si môžete pozrieť.

Výhody:

  • Teraz už aj v digitálnej forme – Preč sú dni, keď ak ste si chceli prečítať knihu, museli ste so sebou vláčiť veľké a ťažké teleso. Takmer všetky knihy sú teraz dostupné v digitálnom formáte, čo znamená, že si ich môžete prečítať z počítača či mobilného telefónu.
  • Cenovo dostupné a dajú sa kúpiť kdekoľvek – Väčšina kníh o blackjacku, ktoré dnes nájdete, vás nestojí viac ako 20 eur za fyzickú kópiu a ešte menej za digitálnu kópiu, a keď si ju kúpite, je navždy vaša.

Nevýhody:

  • Neprinášajú interaktívnu vzdelávaciu príležitosť – Jediná nevýhoda učenia sa počítanie kariet v blackjacku prostredníctvom kníh. Ide v podstate o teoretické vedomosti. Aj keď môžu existovať príklady, ktoré si môžete sami vyskúšať, nevytvára to dostatočne zážitok z hry v kasíne.