Online blackjack? Pre toto je lepšie hrať v kamennej herni

Online blackjack? Pre toto je lepšie hrať v kamennej herni

Hazardné hry sa postupne presúvajú z kamenných herní do online priestoru. No nie vždy všetko nové je pre hráčov lepšie. Pre toto si online blackjack zahrajte radšej klasicky.

Obmedzenie podvodov

Éra podvodníkov s rozličnými pofidérnymi online herňami je našťastie preč. Ale stále sa nájdu hráči, ktorí sú nespokojní alebo sa cítia podvedení. V kamennom kasíne vždy viete, na čom ste. Kto v online blackjack zaručí, že house edge je 2 %? S kartami pracuje stroj.

Sociálny aspekt

Zahrať si blackjack v kamennej herni je obrovským zážitkom. Nielen kvôli hre samotnej, ale stretnete mnoho skvelých a zaujímavých ľudí. To vám online blackjack neposkytne a ochudobníte sa o veľa. Spoznáte nových ľudí, budete sa smiať, rozprávať si zážitky či spoločne oslavovať výhry.

Menšia hrozba, že to preženiete

Online blackjack prináša so sebou väčšie riziko, že to preženiete a prehráte priveľa peňazí. Musíte byť na seba prísni, stanoviť si prísne limity na čas aj na množstvo financií, ktoré dáte do hry. To v pohodlí domova ide ťažšie ako v kamennej herni. Z kamenného kasína jednoducho odídete a odstrihnete sa. Ale doma sa to nedá, počítať je stále tam.

V kamenných kasínach sa zlepšíte viac

Zahrajte si blackjack v kamennej herni a načerpáte množstvo skúseností od iných, kvalitnejších hráčov. To sa vám pri hraní online nepodarí. Tieto lekcie môžete získať priamo alebo nepriamo, ale častokrát majú cenu zlata.

Toto sú ďalšie dôvody, pre ktoré je online blackjack menej výhodný ako v kamennej herni

Počítanie kariet online nefunguje

Počítanie kariet v blackjacku je osvedčeným spôsobom skúsených hráčov, ako znižovať výhodu kasína. Online blackjack to neumožňuje, nakoľko po každej hre celý balíček kariet mieša stroj.

Hra blackjacku online je extrémne rýchla

V kamenných kasínach hráte pri stole s viacerými hráčmi. Online blackjack prebieha extrémne rýchlo a vďaka tomu výhoda kasína výraznejšie ovplyvňuje vaše peniaze. Pri hraní online zvládnete aj o 50 % rúk viac ako v kamennej herni. To spôsobuje výraznejšie finančné straty.

Ďalšie zaujímavé články a rady ohľadom blackjacku nájdete TU.