Najčastejšie chyby krupiéra v blackjacku: Na týchto päť dávajte dobrý pozor

Najčastejšie chyby krupiéra v blackjacku: Na týchto päť dávajte dobrý pozor

Hazardní hráči aj krupiéri sú ľudia a preto obaja robia chyby. Ktoré sú najčastejšie chyby krupiéra v blackjacku? Na týchto päť rozhodne dávajte dobrý pozor!

Nesprávne čítanie hráčovej ruky

Jednou z najčastejších chýb krupiérov v blackjacku je zlé čítanie hráčovej ruky. Niekedy sa stane, že krupiér zle spočíta hodnotu vašej kombinácie, vymaže vašu ruku a prídete o stávku. Pritom môže vymazať vašu výhernú ruku, na toto si dávajte veľký pozor.

Aj toto patrí medzi najčastejšie chyby krupiéra v blackjacku

Extra karta

Ďalšou bežnou chybou je, keď si krupiér v blackjacku vezme ďalšiu kartu. Znova, aj táto chyba nastáva v dôsledku toho, že si zle spočítal hodnotu kombinácie. Krupiér v blackjacku pritom môže brať ďalšiu kartu len v určitých situáciách, napríklad ak má na ruke mäkkú 17, tak musí stáť. Ak si vezme ďalšiu kartu vtedy, keď nemá, porušuje pravidlá a môže nakloniť misky váh na stranu kasína. Preto dávajte na to veľký pozor!

Nesprávne rozdávanie kariet

Medzi najčastejšie chyby krupiéra v blackjacku patrí aj zlé rozdávanie kariet. Napríklad keď dá hráčovi len jednu kartu namiesto dvoch alebo keď krupiér dá hráčovi kartu po tom, čo naznačil, že stojí.

Odhalenie karty z balíčka

Určite sa vám to stalo tiež. Pri manipulácii s balíčkom kariet sa stane, že sa niekedy karty zlepia. To môže viesť k nešťastnému odhaleniu ďalšej karty z balíčka. Neskúsení krupiéri môžu tiež chybovať, keď odhalia kartu pri miešaní balíčka. Niektorí tiež urobia chybu v tom, že odhalia svoju zakrytú kartu. Vychytanie týchto chýb hráčom môže  priniesť obrovskú výhodu.

Priskoré odhalenie ich ruky

V neposlednom rade, niektorí krupiéri robia chybu v tom, že ukazujú svoje karty priskoro. Pri tejto situácii jeden či viacerí hráči ešte nemali šancu zasiahnuť. V závislosti od pravidiel konkrétneho kasína hráči môžu alebo nemusia dostať príležitosť získať ďalšiu kartu. Ak majú povolené pokračovať v hre a získať ďalšiu kartu, tak je to pre nich obrovská výhoda. Pretože poznajú obe štartovacie karty krupiéra a presne to napovie, aký agresívny hráč (ne)musí byť. Priskoré odhalenie ruky patrí medzi najčastejšie chyby krupiéra v blackjacku.