Kedy je lepšie hrať blackjack pri prázdnom stole?

Kedy je lepšie hrať blackjack pri prázdnom stole?

Blackjack patrí medzi najvyhľadávanejšie kasínové hry. Kedy je lepšie hrať túto obľúbenú kartovú hru pri prázdnom stole?

Vstúpite do kasína a očami hľadáte ten správny stôl na blackjack pre vás. Niektoré sú v podstate prázdne a niektoré sú preplnené. Ktorý z nich si vyberiete?

Tri prípady, kedy lepšie hrať blackjack pri prázdnom stole

1. Jim Kilby vo svojej publikácii Casino Operations Management rozpísal, koľko rúk za hodinu sa odohrá pri blackjackovom stole v závislosti od počtu hráčov. Pri jednom 209, pri dvoch 139, pri troch 105, pri štyroch 84 a tak ďalej. Podstata spočíva v tom, že čím menej hráčov je pri stole, tým viac rúk sa stihne odohrať. Ak chcete hrať rýchlo a stihnúť veľa rúk za kratší čas, prázdny stôl je pre vás tá správna voľba.

2. Hrať blackjack pri prázdnom stole je lepšie aj pre tých, čo počítajú karty. Veľmi dobrý hráč, ktorý počíta karty, môže očakávať výhru XYZ eur za 100 odohraných rúk. Pri 52 rukách za hodinu nezarobí toľko, ako pri 209 rukách za hodinu. Závisí od sérií výhier a prehier.

3. Hru blackjacku pri prázdnom stole okrem toho ocenia aj ľudia, ktorí nemajú príliš radi spoločnosť cudzích. Vyhľadávajú radšej súkromie, v ktorom sa cítia komfortnejšie. Nepáči sa vám hluk, tlačenica s cudzími ľuďmi pri stole či množstvo zvedavých pohľadov? Nájdite si prázdny stôl a užite si hru naplno!

TU je päť dôvodov, pre ktoré by každý seriózny hráč mal začať hrať blackjack.