Kedy je lepšie hrať blackjack pri plnom stole?

Kedy je lepšie hrať blackjack pri plnom stole?

Hrať blackjack pri plnom alebo prázdnom stole? Každý hráč má inú osobnosť, iné preferencie, iné ciele. Tentoraz vás oboznámime s tým, kedy je lepšie hrať pri plnom stole.

Trikrát, kedy je lepšie hrať blackjack pri plnom stole

1. Blackjack pri plnom stole je vhodná voľba pre tých, ktorí majú radi pomalšie tempo a chcú odohrať menej rúk za hodinu. Jim Kilby v publikácii Casino Operations Management rozpísal počet rúk za hodinu pri blackjackovom stole v závislosti od počtu ľudí. Len pre porovnanie, pri stole s jedným hráčom sa odohrá v priemere 209 rúk za hodinu, zatiaľčo pri stole so siedmimi hráčmi len 52 rúk.

2. Hrať blackjack pri plnom stole sa oplatí aj začiatočníkom. Hrá sa pomalšie, tým pádom sa môžu naučiť viac. Majú viac času na svoju hru. Začiatočníci majú logicky vyššie priemerné straty. Preto je lepšie pre nich hrať pri plnom stole a odohrať 52 rúk za hodinu, ako pri stole s jedným hráčom a odohrať 209 rúk za hodinu. Vyhnú sa tak vysokým stratám. Okrem toho sa mnoho naučia pri živej hre od iných hráčov, ktorí majú viac skúseností.

3. V neposlednom rade je lepšie hrať blackjack pri plnom stole pre hráčov, ktorí milujú sociálnu interakciu. Pri tejto obľúbenej kartovej hre si jej užijú dosýtosti. Verte či nie, je mnoho hráčov, ktorým nejde o hru samotnú či možnosť výhry. Ale zbožňujú žartovanie či flirtovanie pri stoloch v kasíne, nezáväznú konverzáciu a celkovú atmosféru.

Viac článkov o blackjacku nájdete v tejto sekcii.