Hranie viacerých rúk v blackjack súčasne. Toto sú výhody a nevýhody

Aké výhody a nevýhody prináša hranie viacerých rúk v blackjack súčasne?

Vedeli ste o tom, že obľúbená kartová hra blackjack ponúka možnosť hrať viac ako len jednu ruku súčasne? A čo z toho vyplýva pre rekreačných či profesionálnych hráčov? Aké sú výhody a nevýhody možnosti hrať dve a viac rúk naraz?

Prvým záverom je, že ak nemeníte veľkosť svojich stávok a odohráte dvakrát taký objem rúk za hodinu, tak prehráte alebo vyhráte dvakrát viac peňazí, než pri štandardnej hre jednej ruky. Priemerní hráči stratia dvakrát viac za hodinu a profesionálni hráči získajú dvakrát viac za hodinu.

Výhody hrania viacerých rúk v blackjack súčasne

Ak viete, ako na to, dokážete vďaka tomu zarobiť viac peňazí za rovnakú jednotku času.

V prípade, že nie ste profesionálnym hráčom, môžete vložiť do jedného kola rovnakú sumu peňazí, ale rozložiť ju na dve ruky a tým sa zníži vaša hodinová očakávaná strata.

Nevýhody hrania viacerých rúk v blackjack súčasne

Menšia pravdepodobnosť, že sa dočkáte šťastnej víťaznej série v krátkodobom úseku.

Pokiaľ neznížite výšku svojej stávky, tak stratíte viac peňazí za hodinu.

Či je pre vás vhodné alebo nevhodné hrať viac rúk v blackjack naraz závisí od viacerých faktorov. Využívate počítanie kariet? Ste hráčom využívajúcim základnú stratégiu v blackjacku? Dokážete na blackjacku zarábať alebo ste priemerným rekreačným hráčom hrajúcim pre zábavu? Odpovede na tieto a ďalšie otázky vám pomôžu nájsť odpoveď.