Cesta za úspechom: 7 zlatých pravidiel pre online blackjack

Cesta za úspechom: 7 zlatých pravidiel pre online blackjack

Vykročte na cestu za úspechom. Zostavili sme zoznam 7 zlatých pravidiel pre online blackjack. Držte sa ich a rozhodne nebudete ľutovať.

7 zlatých pravidiel pre online blackjack

Zvládnite základy

Možno to považujete za samozrejmosť, ale absolútnym základom je dokonale ovládať pravidlá hry. Tiež sa uistite, že ste si vybrali kvalitné online kasíno so širokou paletou blackjackových hier.

Vyhnite sa poisteniu

Neustále to na našich stránkach zdôrazňujeme, ale opakovania nie je nikdy dosť. Poistenie v blackjacku je jednou z najväčších pascí kasína na hráčov. Poistenie môžete zvoliť, keď má krupiér prvú kartu eso. Na prvý pohľad mnoho hráčov usúdi, že poistenie môže byť výhodné, ale opak je pravdou. Z dlhodobého hľadiska táto vedľajšia stávka prináša stratu a preto vyhnutie sa poisteniu patrí do zoznamu zlatých pravidiel pre online blackjack. Držte sa štandardných stávok.

Začnite v malom

Bez ohľadu na to, aký veľký je váš bankroll (peniaze určené na hranie), začínajte s malými stávkami. Ak začnete vo veľkom, veci sa môžu vymknúť spod kontroly a začnete prenasledovať straty. Prenasledovanie strát je jednou z najväčších chýb hazardných hráčov a prejavom straty sebakontroly. Môže viesť k veľkým finančným stratám, preto veľký pozor a začnite s menšími stávkami.

Vyhnite sa rozdeľovaniu desiatok

Všeobecné presvedčenie medzi hráčmi – deliť desiatky. Mnoho hráčov argumentuje, že vám to dá väčšiu šancu na výhru, ale vôbec to tak nemusí byť. Nebudeme zachádzať do detailných prepočtov pravdepodobnosti, ale pri dvoch desiatkach na ruke máte výhru na dosah. Prehráte len vtedy, ak krupiér trafí blackjack, teda súčet 21. Rozdelením desiatok riskujete krach oboch stávok.

Naučte sa počítanie kariet

Počítanie kariet patrí medzi metódy, ktoré dokážu výrazne znížiť výhodu kasína a zlepšiť šance hráčov na výhru. V kamenných kasínach to môže byť problém, ale v online kasíne vás neodhalia. Za predpokladu, že hráte blackjack pri živom stole s pevným počtom balíčkov kariet. Existuje niekoľko techník počítania kariet, odporúčame vám venovať tomu pozornosť.

Hrajte pri správnych stoloch

Skúsenejší hráči vedia, ako rozlíšiť správny stôl na blackjack od toho zlého. Najdôležitejšie faktory sú počet balíčkov kariet a výplatný pomer (6:5, 3:2). Stručne a jasne: správne stoly vyplácajú v pomere 3:2 a hľadajte také, ktoré majú čo najmenší počet balíčkov kariet. Nič iné neposkytuje optimálne podmienky pre dosahovanie dlhodobého zisku.

Vyhnite sa rozptýleniu

Ak hráte online blackjack, tak musíte eliminovať akékoľvek rozptýlenie. Ako vieme, najmä v domácom prostredí rušivých faktorov môže byť mnoho. Vyzváňajúci telefón, správy na chate, zapnutá televízia, plačúce dieťa a podobne.