Black Jack – počítací systém Zen

Black Jack – počítací systém Zen

Black Jack – počítací systém Zen je vyvážený a v prípade, že ho ovládate a zvládate používať v praxi, môžete sa tešiť na zaujímavé výhry.

Autorom systému člen blackjackovej siene slávy

Arnold Snyder je chlapík, ktorý tento počítací systém uviedol do praxe. Táto metóda sa prvýkrát objavila v roku 1983 v knihe Blackbelt in Blackjack.

Arnold Snyder bol profesionálnym hráčom Black Jacku, zarábal si touto hrou na život a bol uvedený do blackjackovej siene slávy. To pridáva jeho systému Zen značný kredit.

Black Jack – počítací systém Zen

Black Jack – počítací systém Zen operuje s piatimi bodovými hodnotami -2, -1, 0, +1, +2.

Na prvý pohľad sa to môže zdať ako príliš zložité, no práve preto, že tento koncept pracuje až s piatimi bodovými hodnotami, je veľmi presný a ak ho zvládnete, výrazne vám pomôže v boji s kasínom.

Bodová hodnota -2 sa pripisuje v tomto systéme karte 10

Hodnota -1 sa pripisuje esám

Hodnota 0 zodpovedá kartám 8 a 9

Hodnota +1 sa priraďuje kartám 2, 3 a 7

Hodnota +2 sa priraďuje kartám 4, 5 a 6

Ako pri všetkom, pri čom chcete byť skutočne úspešní, aj pri Black Jack – počítací systém Zen musíte trénovať, trénovať a trénovať. Odporúča sa vo free hrách, aby ste zbytočne neriskovali finančné prostriedky.

Až keď budete mať bodové hodnoty systému absolútne zautomatizované v hlave, odporúčame vrhnúť sa na reálne hry za reálne vklady.

Výšky stávok

No pozor. Okrem bodových hodnôt jednotlivých kariet si musíte zautomatizovať aj výšky jednotlivých stávok pri konkrétnych hodnotách bodov.

Základná výška stávky ide k bodovým hodnotám záporným, nulovým a +1

Dvojnásobnú výšku stávky dajte k bodovej hodnote +2

Trojnásobok stávky odporúča systém k hodnote +3

Štvornásobok stávky ide na hodnotu +4

Päťnásobok na hodnotu +5

Šesťnásobok na bodovú hodnotu +6

Bodová hodnota sa môže pokojne vyšplhať až na + 10. V tomto prípade ale buďte opatrný, príliš rýchla progresia stávok nie je vhodná, pretože sa rýchlo môžete dostať do mínusu.

Nezabúdajte na to, že pokiaľ hráte s viacerými balíčkami kariet, je potrebné bodovú hodnotu previesť na skutočný stav, to znamená vydeliť aktuálny stav počtom balíčkov kariet v hre.