8 vecí, ktoré robí úspešný blackjackový hráč (1.)

8 vecí, ktoré robí úspešný blackjackový hráč (1.)

Chceš dosiahnuť úspech v blackjacku a zarábať na tejto obľúbenej hazardnej hre peniaze? Týchto 8 vecí robí každý úspešný blackjackový hráč.

Úspešný blackjackový hráč je ten, ktorý konzistentne profituje na tom, že znižuje výhodu kasína a ďalej zlepšuje svoje šance na víťazstvo. Toto je 8 vecí, ktoré úspešný blackjackový hráč robí:

Úspešný blackjackový hráč zvláda tieto veci

Pozná optimálnu stratégiu

Ak chcete zarobiť bohatstvo v blackjacku, musíte sa prestať úplne spoliehať na svoje šťastie a namiesto toho sa začať učiť optimálnu stratégiu hry ešte predtým, ako navštívite kasíno. Pre začínajúcich hráčov je nevyhnutné pochopiť, ako sa hra rozdáva, jednotlivé hodnoty kariet a spôsob okolo stola.

Potom je čas preštudovať si základnú stratégiu blackjacku a vedieť, čo robiť, keď máte tvrdú alebo mäkkú ruku. Dobrá znalosť toho, kedy ťahať, stáť, zdvojnásobiť alebo rozdeliť svoj pár dvoch kariet, je mimoriadne dôležitá pre každého, kto chce byť úspešný blackjackový hráč.

Keď sa dobre zorientujete v optimálnej stratégii a uplatníte pravidlá, získate šancu hrať pri výhode kasína menej ako 0,5 % a tým sa automaticky zvyšuje aj šanca na výhru.

Má jasný plán, ale je všestranný

Úspešný hráč blackjacku má jasný plán predtým, ako si sadne za stôl a začne hrať. Poznať optimálnu stratégiu je nanajvýš dôležité, ale dobrý hráč musí mať aj trochu všestrannosti. Kasína majú rôzne varianty blackjacku, ktoré sa hrajú s rôznym počtom balíčkov kariet. Teraz musí hráč brať do úvahy tieto variácie pri uplatňovaní svojej stratégie. Prílišné lipnutie na prísnom pláne ho môže prinútiť premeškať tieto jemné rozdiely a stratiť inak dobrú ruku.

Online blackjack sa tiež hrá rýchlejšie ako v kamennom kasíne. Či už teda počítate karty alebo implementujete základnú stratégiu, musíte byť aktívnejší a rýchlejší v rozhodovaní.

Bankroll manažment

Úspešný hráč blackjacku vie, ako správne manažovať svoje financie určené na hranie. Rovnako ako je dôležité maximalizovať vzostupné trendy, keď vyhrávate, je potrebné minimalizovať straty ovládaním nutkania dať príliš veľa do stávok, keď prehrávate.

Zvoľte optimálnu výšku svojho bankrollu na základe vašich finančných možností. Pamätajte si, že nesmiete vsádzať viac, ako si kedy môžete dovoliť. Týmto spôsobom budete mať šancu získať späť peniaze, ktoré ste stratili na niekoľkých zlých stávkach, a udržať sa v hre nad vodou. Akonáhle váš bankroll začne rásť, môžete zvýšiť stávky a zarobiť viac peňazí. Ideálny spôsob hrania blackjacku je držať sa plánovania a stratégie a držať emócie na uzde. Dodržiavanie silného plánu vám umožní vybudovať bankroll.

Počítanie kariet

Blackjack patrí medzi najlepšie hry, pretože má malú výhodu kasína. To je dôvod, prečo hráči môžu otočiť výhodu domu vo svoj prospech a zarobiť viac peňazí, ale to je do značnej miery umožnené technikou počítania kariet. Počítanie kariet môže v podstate predpovedať, aká karta je vytiahnutá z balíčka tým, že sleduje, samozrejme v hlave, všetky karty, ktoré už boli v hre použité.

To sa ďalej robí priradením číselnej hodnoty každej z kariet. Napríklad karty 2-6 možno dať ako +1, karty 7-9 ako 0 a esá možno počítať ako -1. Nie je to jednoduchá technika na zvládnutie, ale dá sa naučiť praxou. Počítanie kariet tiež nie je nezákonné, ale niektoré kasína ho nemusia povoliť.